20150318 imieniny proboszcza"Ora et labora - Módl się i pracuj". Ta dewiza Św. Benedykta, a jednocześnie motto reguły zakonu benedyktynów najlepiej opisuje posłannictwo działalności życia kapłańskiego.

Dzisiaj uroczyście wspominamy Św Józefa, Opiekuna Pana Jezusa, Oblubieńca NMP oraz patrona Kościoła Powszechnego. W tym dniu chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia imieninowe dla naszego Ks. Proboszcza.

Czcigodny Ks. Proboszczu

W imieniu całej wspólnoty parafialnej życzymy dużo zdrowia, radość i Bożego Błogosławieństwa w Twoim kapłańskim posłannictwie oraz wytrwałości w podążaniu Drogą Bożą. Niech Maryja nasza Matka Pocieszycielka Strapionych wraz ze Świętym Józefem wypraszają łaski dla Ciebie u Boga Wszechmogącego w każdej życiowej potrzebie.

Czcigodny nasz duszpasterzu, co piękne i wymarzone w Twoim kapłańskim życiu, niech zawsze będzie spełnione.

Niech życzliwość i szczerość ze strony parafian, Boże Błogosławieństwo otacza Cię we wszystkich poczynaniach. W pracy duchowej, modlitwie oraz pracy fizycznej, której się podejmujesz. Niech dewiza Św. Benedykta nieustannie towarzyszy w Twoim kapłańskim życiu. Niech ona towarzyszy również i nam.

Dziękujemy za posługę i dobro, które dokonuje się za Twoją przyczyną w naszej wspólnocie parafialnej.

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018