ks. Marian RajchelW dniu 22 maja, tj. w piątek odbyła się w naszym Sanktarium konferencja, którą poprowadził Ks. Prałat Marian Rajchel. Ks. Prałat jest jednym z egzorcystów archidiecezji przemyskiej. Wykładał psychologię  w Przemyskim Wyższym Seminarium Duchownym. Od ponad trzydziestu lat pracuje w Jarosławiu, gdzie przez dwadzieścia dwa lata był proboszczem parafii NMP Królowej Polski. Podejmu się też wielu inicjatyw, aby pomóc ludzią w potrzebie.

Uczestnicy konferencji, którzy przezwyciężyli obawy i przybyli na nią, mogli posłuchać bogatego w wiedzę wykładu dotyczącego naszej wiary. W czasie konferencji Ks. Prałat poruszył temat działania zła i walki o jego przezwyciężenie. Po konferencji Ks. Marian przewodniczył Mszy św. oraz wygłosił homilę.

Tych, którym nie udało się przybyć na konferencję zapraszamy do posłuchania całości wykładu Ks. Prałata. Wystarczy kliknąć w napis poszczególnej część, która przełączy nas na stronę gdzie  odtworzy się materiał audio.


Konferencja - część 1

Konferencja - część 2

Konferencja - część 3

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:30, 10:30, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018