Ks. Witold  Dnia 22 lipca 2015 r. w środę, o godzinie 18:00 uczestniczyliśmy we Mszy Św. pożegnalnej Ks. Witolda Orzechowskiego, wikariusza naszej parafii. Decyzją Księdza Biskupa, ksiądz Witold został przeniesiony z naszej Parafii do Ustrzyk Dolnych.
Dla wszystkich był to czas pełen wzruszeń. Po Eucharystii  Parafianie wyrażali swoją wdzięczność za te dwa lata wspaniałej i owocnej posługi Ks. Witolda  w naszej parafii, serdecznymi słowami oraz kwiatami i upominkiem.

   My dziękowaliśmy między innymi za wzorowe przewodnictwo na drogach wiary. Za ten niegasnący zapał w działaniu i młodzieńczy entuzjazm. Ksiądz Witold dał się poznać również jako mądry i dobry kapłan, a zarazem wspaniały organizator, który wielokrotnie przekonał nas, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Był bez wątpienia naszym autorytetem, naszym przewodnikiem, nauczycielem, opiekunem... Znaleźliśmy w nim też prawdziwego przyjaciela, który rozumie nasze troski i zawsze z chęcią okazuje swoją pomocną dłoń. Każdy z nas jest wdzięczny Bogu za to, że postawił nam na drodze tak wspaniałego kapłana. Za to całe dobro jakie dokonał poprzez niego przez te 2 lata.

   Proboszcz parafii ks. Józef Florek wyraził księdzu wikariuszowi wdzięczność za jego niezwykłe zaangażowanie, młodzieńczy zapał i wielkie serce.

   Dziękujemy Bogu za ks. Witolda i za to, co zrobił dla naszej wspólnoty. Prosimy w modlitwie o potrzebne dla Niego łaski.
Społeczność parafialna zapamięta go jako oddanego księdza spełniającego wiernie swoje powołanie, ale też jako sympatycznego człowieka.

 Słowa pożegnania...

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018