20150822 pielgrzymka korczowa 68Jednym z filarów Kościoła jest tradycja, już od tysiecy lat odbywają się pielgrzymki do miejsc świętych. Od lat przybywają do naszego sanktuarium pielgrzymi, aby zawierzyć swoje życie, troski, zmartwienia i prośby MB Pocieszycielce Strapionych. Tę piękną tradycję wspaniałe pielęgnują parafianie z Korczowy i Chotyńca.

Jak zawsze pod koniec wakacji, tak i w tym roku parafianie z Korczowy i Chotyńca pod przewodnictwem swoich duszpasterzy przybyli pieszo do naszego sanktuarium. Była to bardzo liczna grupa wiernych, która wypełniła nasz kościół. Zwieńczeniem, pielgrzymki była uroczysta Msza św. Każdy niósł przed oblicze Pocieszycielki Strapionych własne intencje, które chciał przedstawić Matce Boga, podziękowania, prośby, przebłagania.

Dziękujemy parafianom z Korczowy i Chotyńca za podtrzymywanie tej wspaniałej tradycji, duszpasterzom za organizację pielgrzymek. Mamy nadzieję, że ta tradycja będzie kontynuowana.

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018