2015 oazaDnia 10 października w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Wielkich Oczach przeżywaliśmy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie Rejonu Radymno.

Tematem przewodnim Dnia Wspólnoty były słowa: „Moc Ducha Świętego w Biblii”.

Dzień Wspólnoty rozpoczęliśmy zawiązaniem wspólnoty i modlitwą do Ducha Świętego. Moderator Ruchu Światło-Życie Rejonu Radymno ks. Mirosław Wójcik powitał uczestników - przedstawicieli Oaz Dzieci Bożych, Oaz Młodzieżowych oraz kręgów Domowego Kościoła z wszystkich parafii Rejonu Radymno.

Następnie był czas modlitwy osobistej w Namiocie Spotkania. Konferencję na temat obecności Ducha Świętego w Biblii wygłosił ks. Mirosław Wójcik. Najmłodsi mogli uczestniczyć w zabawach ewangelizacyjnych. Młodzież wysłuchała konferencji głoszonej prze ks. Roberta Rakoczego. Spotkania w grupach odbywały się w zabytkowych podominikańskich wnętrzach plebanii. Następnie nasza wspólnota przeżywała wspólnie z parafią Eucharystię podczas, której homilię wygłosił proboszcz ks. Józef Florek i Nabożeństwo Różańcowe. Dzień Wspólnoty zakończyliśmy Wielką Ucztą Miłości - Agape, podczas, której dzieliliśmy się spostrzeżeniami z pracy w grupach. Krótka prezentacja Diakonii Miłosierdzia i Diakonii Misyjnej przybliżyła nam ich działalność i podjęte przez nie dzieła. Nie zabrakło też dobrej zabawy podczas tańca. Dzień zakończyliśmy modlitwą do Ducha Świętego.

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018