Makulatura na misjeW sobotę 16 kwietnia uczestniczyliśmy w zbiórce makulatury na rzecz wspierania budowy studni na misji w Afryce. Akcję prowadzi Grupa Charytatywna z Przeworska, a w naszej parafii inicjatorem była POAK. Zebrano 3.360 kg surowca, a od początku udziału parafian w akcji (2014 r.) imponującą ilość prawie 16 ton, co stanowi ok. 10% kosztu budowy 1 studni. Obecna zbiórka pozwoli wybudować czwarta już studnię, tym razem na Madagaskarze.

W sobotniej zbiórce wraz z załogą organizatorów: Panem Ryszardem, Panią Anną i Panem Krzysztofem  (kierowcą) pracowali przy załadunku nasi parafianie: ministranci Arek i Kuba.

Na zakończenie akcji Ks. Proboszcz zaprosił utrudzonych robotników na kiełbaski z grilla.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom odpowiadającym tak hojnie na apel o wspieranie budowy studni dla mieszkańców Afryki, którym bardzo doskwiera brak czystej wody, również chłopcom za bezinteresowną pomoc przy załadunku makulatury.

Już zapowiadamy kolejną zbiórkę jesienią tego roku.

Anna

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018