Wieczór Uwielbienia poprowadził o. Łukasz W piątek 3 czerwca, w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w czasie Liturgii młodzież przystępująca do sakramentu bierzmowania przyjęła krzyże. Jako, nie tylko pamiątkę z sakramentu dojrzałości, ale również jako symbol i znak wiary, którą wyznają już w dorosłym życiu chrześcijanina. Po Mszy św. w naszym saktuarium odbył się Wieczór Uwielbienia, w którym uczestniczyli bierzmowani oraz parafianie. Wieczór Uwielbienia poprowadził o. Łukasz Buksa. Wieczór Uwielbienia przybrał formę muzyczną, bo jak powiedział św. Augustyn: "Kto śpiewa, dwa razy się modli."

Ojciec Łukasz, w czasie Uwielbienia zaśpiewał swoje utwory. Kilka z nich znajduje się na płytach: "Miłosierny" i "Możesz wiecej". Pierwsza wydana z okazji Roku Miłosierdzia. Płyta ta, to zbiór modlitw i rozważań poświęconych tajemnicy Miłosierdzia. Płyta "Możesz wiecej" skierowana jest głównie do młodzieży. Utwory w niej zawarte mają zachęcać młodzież do walki z grzechami, nalogami i motywować do lepszego życia.


Zdjęcia w GALERII 


 

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018