Odpust parafialny w pięknym miesiącu modlitwy różańcowejPaździernik to piękny czas. Czas, w którym możemy zyskać wiele łask. Możemy je zyskać poprzez różaniec, bo jak powiedział hiszpański duchowny, święty Josemaria Escriva de Balaguer: "Święty różaniec jest potężną bronią. Używaj jej z ufnością, a zadziwią Cię wyniki". W naszej parafii, miesiąc ten ma szczególne miejsce w roku. Przeżywamy go, we wspólnocie, w której razem zanosimy nasze prośby, dziękczynienia i przebłagania do Boga.

Nabożeństwa Różańcowe rozpoczęliśmy od Nabożeństwa Fatimskiego, w czasie którego dzieci, mające przystąpić do komunii otrzymały swoje pierwsze narzędzie modlitwy - różaniec. Różaniec odmawialiśmy podczas procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Było to nasze przygotowanie do odpustu parafialnego. Sumie odpustowej 2 października, o godzinie 12:00 przewodniczył ks. Adam Rejman, proboszcz z Wiązownicy. Po Mszy świętej odbyła się procesja do kapliczek przy kościele. Tam odczytywany był fragment Ewangelii i następowało odmawianie części różańca. Cieszymy się ze wspólnej modlitwy, dziękując wszystkim przybyłym pielgrzymą z sąsiednich parafii.


W tym szczególnym miesiącu zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych:

- w tygodniu o godz.: 17:00
- w niedzielę o godz.: 15:00

Zachęcamy także do czynnego udziału w Różach Różańcowych.

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018