20170319 saint josephW niedzielę 19 marca nasza parafia świętowała dzień Imienin ks. Proboszcza Józefa. O godz.11.00 ks. Wikariusz Michał odprawił Mszę Św. w intencji czcigodnego Solenizanta. Przed zakończeniem uroczystej Eucharystii  w imieniu wszystkich parafian życzenia złożyli: p. Marta i p. Mirek. "…niech Jezus Chrystus obdarza Cię wszelkimi łaskami, niech daje Ci siły w prowadzeniu parafii i głoszeniu Słowa Bożego, a Matka Boża Pocieszycielka Strapionych niech ma Cię zawsze w swojej opiece. Szczęść Boże."

Wieczorem ks. proboszcz został zaproszony  do świetlicy gminnej na spektakl o Św. Jozefie  w wykonaniu młodych mieszkańców DPS...

Anna B.

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018