20170331 droga krzyzowaW piątek, 31 marca odbyła się w naszej parafii Droga Krzyżowa „w plenerze”. Nabożeństwo rozpoczęło się po Mszy Św. o godz. 17:00. Z kościoła wyruszyliśmy za krzyżem, który do I Stacji „dźwigał” ks. Proboszcz. Do kolejnych Stacji krzyż przejmowali parafianie. Trasa wiodła ulicami: Krzywą, Leśną, Modrzewskiego, Cerkiewną, Rynek, do bramy cmentarza kościelnego. Kamil przewodniczył śpiewowi, a teksty rozważań czytali lektorzy dorośli. W tej niezwyczajnej Drodze Krzyżowej wzięli udział liczni Parafianie. Piękna wczesnowiosenna aura sprawiła, że 2 km trasa była łatwa do przebycia nawet dla najmłodszych uczestników. Bogu niech będą dzięki za ten czas modlitwy, pieśni i pogłębionej refleksji.

Anna B.

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018