20170709 40rocznica ks blaszkiewicz 25W niedzielę 9 lipca, o 10:30 w naszej świątyni Ks. Michał Błaszkiewicz odprawił Mszę świętą dziękczynną, za dar 40 lat kapłaństwa. Ks. Michał wraz z Ks. Proboszczem, rodakami: o. Franciszkiem i o. Łukaszem, duchowo łączącym się ks. Władysławem oraz Księżmi Prałatami z Sanoka i siostrami zakonnymi, dziękował Bogu i Matce Bożej Pocieszycielce Strapionych za ten piękny czas kapłaństwa i prosił o potrzebne łaski na kolejne lata.

Ks. Michał Błaszkiewicz w roku 1971 złożył wymagane dokumenty w Seminarium Duchownym w Przemyślu. Mimo licznych trudności jakie panowały w tamtym czasie, Ks. Michał otrzymał święcenia kapłańskie w dniu 5 czerwca 1977r. z rąk Ks. Bp. Ignacy Tokarczuk, w katedrze przemyskiej.

W czasie kazania ks. prał. Andrzej Skiba, dziekan Sanok I, przybliżył drogę i działalność kapłańską Jubilata. Pierwszą parafią, do jakiej przydzielony został Ks. Michał było Zarzecze k. Jarosławia, następnie Rzeszów-Fara, Przemyśl, Jarosław-Opactwo, Przemyśl i obecnie Sanok.          

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018