2018 02 01 13.43.36Chór "Jarosław" pod dyrekcją dr. Andrzeja Jakubowskiego wystąpił w naszej świątyni. Koncert odbył sie w niedzielę 14.01.2018r. Chór swoim wykonaniem kolęd uświetnił Mszę św.  o godz. 11:00 oraz dał koncert tuż po niej. Usłyszeliśmy nie tylko polskie kolędy,  lecz także wykonane w innych językach. W programie chór ma kolędy różnych narodów, miedzy innymi kolędy: starofrancuska, hiszpańska, ukraińska, niemiecka, litewska, rumuńska, słowacka.

Chór "Jarosław" cieszy sie dużym uznaniem i to nie tylko w Polsce. Reprezentacyjny Chór Mieszany „Jarosław” powstał w 2000 roku. Do stycznia 2010 r. Chór działał przy Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu. Obecnie członkowie chóru założyli Stowarzyszenie Reprezentacyjny Chór Mieszany „JAROSŁAW”, działające na rzecz pożytku publicznego.Chór zrzesza około 35 członków. W swoim bogatym repertuarze posiada pieśni patriotyczne, ludowe, piosenki lwowskie oraz biesiadne, utwory L.Cohena, utwory religijne, jak również bogaty repertuar kolęd i pastorałek. Ostatnio w repertuarze pojawiły się utwory z własną muzyką i w opracowaniu muzycznym dyrygenta chóru Andrzeja Jakubowskiego do poezji Jana Pawła II oraz o tematyce zwiazanej z ks. J. Popiełuszką. Więcej informacji na stronie chóru:  http://www.chor-jaroslaw.eu

Zdjęcia w galerii 

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018