O2018 02 07 20.02.21 1032x774kres Świąt Bożego Narodzenia  jest czasem  spotkań nie tylko w gronie rodzinnym, lecz również w grupach. W naszej parafii każdego roku organizujemy spotkanie opłatkowo- kolędowe dla seniorów. Tego roku  odbyło się w sobotę  20 stycznia. W salce parafialnej zgromadziła się liczna grupa  gości. Po odśpiewaniu kolędy, ks. Proboszcz poprowadził modlitwę i pobłogosławił opłatki, którymi  dzieliliśmy się przy wtórze wzajemnych serdecznych świątecznych życzeń. Następnie zasiedliśmy do stołu. Przy herbatce i ciastku, gwarze rozmów, śpiewie kolęd upłynął nam bardzo miły wieczór.

Nazajutrz, w niedzielne popołudnie 21 stycznia na swoim spotkaniu opłatkowo kolędowym zgromadzili się parafialni lektorzy. Tego roku mija 5 lat ich aktywności w niedzielnej i świątecznej liturgii słowa podczas Mszy  Świętych. Na kolejne lata wytrwałości i dyspozycyjności

Szczęść Boże

         Anna

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018