2018 03 22 09.24.17 1016x721Dzień 19 marca, to Uroczystość św. Józefa, małżonka Maryi i opiekuna Jezusa, Świętej Rodziny. Św. Józef jest patronem m.in., rodzin, małżeństw, pracy, ojców. Patronuje także tym, którzy noszą imię Józef. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Proboszcz. Na Mszy św. wieczornej życzenia Solenizantowi złożyli, ks. Wikariusz, ministranci, młodzież i OAZA, a także w imieniu wszystkich parafian  przedstawiciele naszej wspólnoty Renata Jakimowicz i Marek Hawrylak. Ksiądz Proboszcz podziękował za życzenia, za obecność na Mszy św i modlitwę w swojej intencji. Złożył także wszystkim solenizantkom i solenizantom życzenia.
 
"Drogi Solenizancie, Ks. Proboszczu
Dzień Twoich imienin, to jedno z niewielu okazji, aby podziękować Bogu-Ojcu, za dar Twojego życia i trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie. W blasku świętości patrona - św. Józefa, pragniemy czcigodnemu Ks. Proboszczowi w imieniu całej wspólnoty parafialnej złożyć życzenia:
 
Zdrowia, które niesie pogodę ducha, uśmiech i daje moc, by służyć długo Temu, Który dał nam życie i Który nas potrzebuje. Odwagi, by stale przed ludźmi odkrywać skarb Bożych tajemnic, by strzec tego, co zostało Kościołowi powierzone. Wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń oraz tego, by Twoje powołanie przyniosło Ci zadowolenie i satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi. 
 
Życzymy, abyś doświadczył szczególnej troski Bożej opatrzności, by wszelkie przeciwności stojące na drodze do realizacji zamierzonych celów nigdy Cię nie zniechęciły, lecz umocniły i prowadziły do świętości.
 
 
Dziękujemy Ci, Księże Proboszczowi, za to, że prowadzisz nas do Jezusa i wzbudzasz nadzieję swoim duchowym wsparciem. Niech Jezus Chrystus obdarzy Cię wszelkimi laskami. Niech da Ci siły, w prowadzeniu parafii i głoszeniu Słowa Bożego, a Matka Najświętsza niech ma Cię zawsze w swojej opiece. Szczęść Boże." (Renata Jakimowicz) 
 
"O św. Józefie z Pisma Świętego wiemy, co prawda niewiele, natomiast wiemy jednak, że był przy Jezusie. A być przy Jezusie, to dążyć do świętości i to żyć tak jak Jezus, to jak pokazuje, jak mamy żyć . Właśnie takiego bycia przy Jezusie na każdy dzień i takiego życia, które dąży do świętości i które do świętości prowadzi innych. To takiego Ks. Proboczczowi życzę." (Ks. Michał)     
   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018