2018 08 29 18.37.16 908x1014Przyszedł czas na pożegnanie. Ksiądz Michał przybył do nas dwa lata temu, do swojej pierwszej parafii po święceniach kapłańskich. Miejmy nadzieję, że będzie o nas pamiętał przez długi czas. Nie tylko dlatego, że w Wielkich Oczach pełnił po raz pierwszy funkcję Wikariusza w swoim duszpasterskim życiu, ale będzie o nas pamiętał także, ze względu na atmosferę duchową i prywatną panującą w naszej wspólnocie.

Dnia 5 sierpnia podczas niedzielnej Sumy, w imieniu całej parafii przedstawiciele pożegnali Księdza Michała, składając mu wyrazy podziękowania za posługę w naszej parafii: 

,, Biblia mówi: wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem.

Dziś dziękujemy Bogu za te 2 lata przeżyte razem.

Składamy Ci z serca płynące podziękowania za wszelkie zaangażowanie, za zbliżanie nas do Boga i pogłębianie naszej wiary, za każde slowo: to, które padało podczas głoszonej homilii, to które przekazywałeś podczas posługi w konfesjonale, a także to podczas zwykłej rozmowy.

Szczególnie dziękujemy za Twoja posługę duszpasterską, odprawione Msze św., nabożeństwa, adoracje Najświetszego Skaramentu, za wszelkie duszpasterskie odwiedziny w naszych domach, za modlitwy zanoszone za nas do Boga.

Żegnając Cię, zawierzamy Twoją dalszą pracę duszpasterską Maryi - Pocieszycielce Strapionych, ale także Królowej i Matce wszystkich kapłanów. Niech wyjedna Tobie u swojego Syna - wiekuistego Kapłana - zdróje niewyczerpanych łask i błogosławieństwo, które jakże potrzebne jest w dzisiejszej, trudnej pracy duszpasterskiej.

Życzymy obfitych i dobrych owoców pracy w nowej parafii .

Bóg zapłać za całe dobro, które nam wyświadczyłeś.

Szczęść Boże! " (Ania Puzyr) 

 

 Ksiądz Michał został Wikariuszem parafii w Iwoniczu pw. Wszystkich Świętych. Życzymy na dalszej drodze duszpasterskiej Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszycielki Straconych i zapewniamy o naszej modlitwie. Czekamy również na słowa pożegnania, które obiecał do nas skierować.

    

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018