Co roku z tą samą świeżością czytamy słowa, które przecież dobrze znamy: „Zwiastuję wam wielką radość, bo dziś narodził się wam Zbawiciel świata”. To jedno sformułowanie wystarczy żeby człowiek mógł radować się i cieszyć się bliskością Boga, ale także bliskością drugiego człowieka. Bo w Świętach Bożego Narodzenia chodzi również o to, abyśmy się sami do siebie zbliżyli i abyśmy nasze relacje wzajemne doskonalili i uczynili relacjami miłości.

 W naszej parafii w tym wyjątkowym czasie odbyły się spotkania opłatkowe: seniorów 12 .01.2019r i lektorów dorosłych 13.01.2019r. Głównym celem wydarzenia jest pielęgnowanie bożonarodzeniowej tradycji, wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd i dzielenie się wrażeniami z minionego roku jak również degustowanie potraw i słodkości przygotowanych na tą okazję.

Czas  Świąt Bożego Narodzenia, ze względu na swój wyjątkowy klimat wprowadza wszystkich w  radosny, pozytywny nastrój  bycia blisko z drugim człowiekiem.  

Życzymy aby ten radosny czas Bożego narodzenia pozostał w naszych domach, sercach aż do następnych świąt.

                                                                                                                         Urszula Hojdak

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018