Nie wyobrażamy sobie przeżywania Wielkiego Postu bez udziału w charakterystycznych dla tego okresu nabożeństwach pasyjnych. Prowadzą nas one na miejsca męki Zbawiciela, gdzie możemy spotkać cierpiącego za nasze grzechy Chrystusa.

26 marca, w drugi piątek Wielkiego Postu  odbyła się w naszej parafii Droga Krzyżowa, w której można było uczestniczyć także za pośrednictwem środków masowego przekazu. W ten dzień bowiem, terenowy oddział diecezjalnego Radia FARA zagościł w naszym sanktuarium. Rozważania kolejnych stacji Drogi Krzyżowej – czytane przez dorosłych lektorów – prowadziły nas do głębszego zrozumienia tajemnicy obecności Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i bardziej świadomego uczestnictwa w Eucharystii.

Transmisja z nabożeństwa dostępna jest na stronie radia FARA:

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018