W  sierpniu 2001 roku proboszczem naszej parafii został  ks. Józef Florek.

W niedzielę 29 sierpnia świętowaliśmy jubileusz 20 lecia  pobytu ks. proboszcza wśród nas. Ksiądz odprawił Mszę Św. o godz. 11.00 we własnej intencji jako dziękczynienie Bogu za te minione lata. Oprawę liturgiczną sprawowali parafianie. Przed  błogosławieństwem wystąpiły delegacje z życzeniami i kwiatami, a także szczególnym upominkiem: obrazem Św. Józefa  Robotnika. Kontynuacją wspólnego świętowania było spotkanie parafian przy grillu. Ks. proboszcz piekł kiełbaski, panie podawały słodkości. Była też okazja wręczenia jubilatowi  innych  upominków. To wieczorne spotkanie upłynęło w gwarze rozmów i śpiewie  piosenek.

Składamy księdzu proboszczowi serdeczne Bóg zapłać  za pasterzowanie naszej wspólnocie, nauczanie, modlitwę, sprawowanie sakramentów, wszelkie dobro i opiekę oraz liczne przedsięwzięcia inwestycyjno-gospodarcze. A na dalsze lata i kolejne jubileusze posługi pasterskiej  w naszej parafii  Szczęść Boże.

Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego parafialnego wydarzenia

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018