W sobotę 23 kwietnia zaprosiliśmy na spotkanie naszych seniorów. Po Mszy Św. chętni zebrali się w salce, by wspólnie spędzić ten wieczór. Na stole pojawił się żurek /wszak to okres wielkanocny/ oraz słodkości  i herbatka. Spotkaniu rozpoczętemu modlitwą poprowadzoną przez Ks. Proboszcza, spotkaniu towarzyszył gwar rozmów i ogólnie radosny nastrój.

Można było też posłuchać swojskich melodii wykonywanych na akordeonie przez naszego wirtuoza P. Mariana. Wszyscy włączyli się też do śpiewu piosenek i pieśni w oparciu o nasz parafialny śpiewnik pielgrzymkowy.

Za te miłe chwile dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli skorzystać z naszego zaproszenia.

Bóg zapłać!

Anna

   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018