Harmonogram - lipiec 2022

Data  

godz. 7:30 

godz. 10:30

godz. 15:00

3 lipca

 I czytanie

Beata Milecka

Grażyna Puzyr Renata Jakimowicz

II czytanie

Jan Kaczmar

Jan
Sopel
Krzysztof Pukas

modlitwa wiernych

Anna Rudzińska

Edyta 
Pokraka
Agnieszka Sęga
         
 10 lipca
 
I czytanie Dorota Sopel Elżbieta Szawińska Teresa Kaciuba

II czytanie

Tomasz Duda Piotr Hawrylak Stanisław Puzyr

modlitwa wiernych

Maria Orłowska Marta Majcher Maria Baran
         
 17 lipca  

I czytanie

Grażyna Gnot

Honorata Antoniów

Urszula Hojdak

II czytanie

Krystian Paryniak

Mirosław Jakimowicz

Jakub Mazepa

modlitwa wiernych

Alina Stopyra-Bąk

Jadwiga Pałczyńska

Jadwiga Krzyszkowska
         
 24 lipca 

I czytanie

Maria Pukas

Katarzyna Lechocińska-Żywiak

Ewa Szal

II czytanie

Jan Kozłowski

Paweł Niezabitowski

Jan Sopel

  

modlitwa wiernych

Anna Hawrylak Ewa Janeczko Zofia Wojtasik
         
 31 lipca  I czytanie Joanna Kozłowska Agnieszka Sęga Beata Milecka
  II czytanie Stanisław Szal Tomasz Duda PIotr Hawrylak
  modlitwa wiernych Edyta Pokraka Grażyna Puzyr Dorota Sopel

Harmonogram - sierpień 2022

Data  

godz. 7:30 

godz. 10:30

godz. 15:00

7 sierpnia

 I czytanie

Marta Majcher

Anna Rudzińska Maria Orłowska

II czytanie

Krzysztof Pukas

Paweł Niezabitowski Jakub Mazepa

modlitwa wiernych

Maria Baran

Renata Jakimowicz Elżbieta Szawińska
         
14 sierpnia
I czytanie Grażyna Gnot Zofia Wojtasik Teresa Kaciuba

II czytanie

Tomasz Duda Mirosław Jakimowicz Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Katarzyna Lechocińska-Żywiak Alina Stopyra-Bąk Urszula Hojdak
         
15 sierpnia

I czytanie

godz. 7:00

Honorata Antoniów

godz. 9:00

Jadwiga Pałczyńska

godz. 11:00

Anna Hawrylak

II czytanie

Krystian Paryniak

Piotr Hawrylak

Stanisław Puzyr

modlitwa wiernych

Ewa Szal

Joanna Kozłowska

Maria Pukas
         
 21 sierpnia

I czytanie

Jadwiga Pałczyńska

Ewa Janeczko

Grażyna Puzyr

II czytanie

Jan Kaczmar

Jan Kozłowski

Jan Sopel

  

modlitwa wiernych

Beata Milecka Dorota Sopel Edyta Pokraka
         
  21 sierpnia I czytanie  Agnieszka Sęga  Maria Baran  Alina Stopyra-Bąk 
  II czytanie Jakub Mazepa Krzysztof Pukas Paweł Niezabitowski
  modlitwa wiernych Maria Orłowska Elżbieta Szawińska Anna Rudzińska

Harmonogram - czerwiec 2022

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  5 czerwca

I czytanie

Anna Rudzińska

Siostra

Elżbieta Szawińska
Ewa Szal

 II czytanie

Krystian Paryniak

Mirosław Jakimowicz Jakub Mazepa

 

Krzysztof Pukas

modlitwa wiernych

Dorota Sopel 

Alina Stopyra-Bąk Jadwiga Krzyszkowska Joanna Kozłowska
12 czerwca

I czytanie

Anna Hawrylak  Siostra

SCHOLA

Teresa Kaciuba

II czytanie

Jan Kaczmar

 Jan Sopel

SCHOLA

Przemysław Mazepa

modlitwa wiernych

Grażyna Puzyr  Marta Majcher SCHOLA Maria Pukas

16 czerwca
BOŻE CIAŁO

I czytanie

Honorata Antoniów

Siostra

-

Renata Jakimowicz

 

II czytanie

Piotr Hawrylak

Paweł Niezabitowski

-

Jan Kozłowski

modlitwa wiernych

Zofia Wojtasik

Katarzyna Lechocińska-Żywiak

-

Urszula Hojdak

19 czerwca

I czytanie

Agnieszka Sęga

-

godz. 12:00
BIERZMOWANIE
Edyta Pokraka

II czytanie

Paweł Hawrylak - BIERZMOWANIE Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Maria Orłowska

-

BIERZMOWANIE

Maria Baran

26 czerwca

I czytanie 
Jadwiga Pałczyńska
Siostra Joanna Kozłowska Marta Majcher

II czytanie 

Stanisław Puzyr Łukasz Borchowiec Mirosław Jakimowicz Tomasz Duda
modlitwa wiernych Grażyna Gnot

Beata Milecka

Alina Stopyra-Bąk Elżbieta Szawińska

Harmonogram - maj 2022

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  1 maja

I czytanie

Grażyna Puzyr

Siostra

 Renata Jakimowicz
Teresa Kaciuba

 II czytanie

Tomasz Duda

Paweł Niezabitowski

Piotr Hawrylak

Jan Sopel

modlitwa wiernych

Maria Pukas

Urszula Hojdak Katarzyna Lechocińska-Żywiak Alina Stopyra-Bąk
3 maja

I czytanie

Maria Orłowska Siostra Beata Milecka
Jadwiga Pałczyńska 

II czytanie

Krystian Paryniak

Łukasz Borchowiec

Paweł Hawylak

Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Grażyna Gnot Zofia Wojtasik Maria Baran Edyta Pokraka

         
8
 maja

I czytanie

SCHOLA

Siostra

Agnieszka Sęga

Anna Rudzińska

II czytanie

SCHOLA

Mirosław Jakimowicz

Jakub Mazepa

Stanisław Puzyr

modlitwa wiernych

SCHOLA

Elżbieta Szawińska

Ewa Szal

Anna Hawrylak

15 maja

I czytanie

Joanna Kozłowska

Siostra

Ewa Janeczko Katarzyna Lechocińska-Żywiak

II czytanie

Jan Kaczmar Przemysław Mazepa Krzysztof Pukas Tomasz Duda

modlitwa wiernych

Marta Majcher

Dorota Sopel

Grażyna Puzyr

Honorata Antoniów

 22 maja

I czytanie 
Urszula Hojdak
Siostra Maria Pukas Teresa Kaciua

II czytanie 

Jan Kozłowski Piotr Hawrylak Paweł Niezabitowski Stanisław Szal
modlitwa wiernych Dorota Sopel

Renata Jakimowicz

Jadwiga Pałczyńska Maria Orłowska
           

29 maja

I czytanie Maria Baran PIERWSZA Grażyna Gnot Zofia Wojtasik
II czytanie Stanisław Puzyr KOMUNIA Łukasz Borchowiec Paweł Hawrylak
modlitwa wiernych Beata Milecka ŚWIĘTA Edyta Pokraka Agnieszka Sęga


TRIDUUM PASCHALNE I WIELKANOC 2022:

       
Wielki Czwartek

I czytanie

II czytanie - -
modlitwa wiernych
Godz. 20:00

Siostra

Jan Kaczmar

-

-

Katarzyna
Lechocińska-Żywiak
         
Wielki Piątek

I czytanie

II czytanie
- - -

Godz. 18:00

Alina Stopyra-Bąk

Mirosław Jakimowicz

- -

-

         

Wielka Sobota 

I czytanie

II czytanie

III czytanie IV czytanie

modlitwa wiernych

Godz. 20:30

Siostra

Jan Sopel

Joanna Kozłowska

Anna Hawrylak

Anna Rudzińska 

         

WIELKANOC


I czytanie

godz. 6:00
STRAŻACY
- godz. 11:00
Renata Jakimowicz

godz. 15:00
Teresa Kaciuba

 

II czytanie 

STRAŻACY - Łukasz Borchowiec Paweł Hawrylak
  modlitwa wiernych STRAŻACY - Agnieszka Sęga Dorota Sopel
           

Poniedziałek
Wielkanocny

I czytanie
godz. 7:00
Jadwiga Pałczyńska
godz. 9:00
Elżbieta Szawińska
godz. 11:00
Ewa Janeczko
-
 

modlitwa wiernych

Ewa Szal Jadwiga Krzyszkowska Maria Pukas -
           

KWIECIEŃ 2022

Data

 

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

3 kwietnia

I czytanie

Edyta Pokraka

Siostra

Maria Baran
Zofia Wojtasik

 II czytanie

Stanisław Puzyr

Paweł Hawrylak

Jakub Mazepa

Krzysztof Pukas 

modlitwa wiernych

Maria Orłowska

Urszula Hojdak Honorata Antoniów

Renata Jakimowicz 

       
10 kwietnia

I czytanie

Grażyna Puzyr
Siostra
Marta Majcher
Maria Pukas
 

II czytanie

Krystian Paryniak

Piotr Hawrylak

Jan Kozłowski

Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Ewa Szal Beata Milecka Ewa Janeczko Elżbieta Szawińska
         

24 kwietnia

czytanie

Grażyna Gnot

Siostra

Jadwiga Krzyszkowska

SCHOLA

II czytanie

Łukasz Borchowiec 

Jan Sopel
 

Mirosław Jakimowicz

SCHOLA

modlitwa wiernych

 Joanna Kozłowska

 Anna Rudzińska

Agnieszka Sęga

SCHOLA
           

26 kwietnia
Uroczystość
św. Wojciecha

I czytanie

-

- -

godz. 18:00
Katarzyna Lechocińska-Żywiak 

II czytanie

- - - Tomasz Duda

modlitwa wiernych

-

- -

Alina Stopyra-Bąk 

           

Harmonogram - marzec 2022

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  6 marca

I czytanie

Urszula Hojdak

Siostra
Grażyna Puzyr

Maria Pukas 

 II czytanie

Jakub Mazepa

Łukasz Borchowiec

Jan Kozłowski

Jan Sopel

modlitwa wiernych

Maria Baran

Zofia Wojtasik Renata Jakimowicz Anna Hawrylak
 13 marca

I czytanie

Ewa Szal Siostra
Marta Majcher
Teresa Kaciuba
 

II czytanie

Jan Kaczmar

Stanisław Puzyr

Krzysztof Pukas

Paweł Hawrylak

modlitwa wiernych

Anna Rudzińska Ewa Janeczko Jadwiga Krzyszkowska Dorota Sopel

         
20 marca

I czytanie

Honorata Antoniów

Siostra

Jadwiga Pałczyńska

Zofia Wojtasik

II czytanie

Krystian Paryniak

 

Piotr Hawrylak
 

Tomasz Duda

Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Katarzyna Lechocińska-Żywiak

 

Zofia Mazepa
Elżbieta Szawińska

 

Agnieszka Sęga

27 marca

I czytanie

SCHOLA

Siostra

Alina Stopyra-Bąk Grażyna Gnot

II czytanie

SCHOLA Przemysław Mazepa Mirosław Jakimowicz Łukasz Borchowiec

modlitwa wiernych

SCHOLA

 

Beata Milecka
 
Maria Pukas

 

Edyta Pokraka
   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018