Harmonogram - 29 sierpnia 2021

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

 29 sierpnia

I czytanie

Grażyna Gnot

Siostra

Beata Milecka
 
Renata Jakimowicz

 II czytanie

Tomasz Duda

Jakub Mazepa

Krzysztof Pukas

Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Dorota Sopel

Edyta Pokraka Zofia Wojtasik Elżbieta Szawińska

Harmonogram - lipiec 2021

Data  

godz. 7:30 

godz. 10:30

godz. 15:00

4 lipca

 I czytanie

Beata Milecka

Grażyna Puzyr Renata Jakimowicz

 

II czytanie

Jan Kaczmar

Jan
Sopel
Krzysztof Pukas

 

modlitwa wiernych

Anna Rudzińska

Edyta 
Pokraka
Agnieszka Sęga

 

         
 11 lipca
 
I czytanie Dorota Sopel Elżbieta Szawińska Teresa Kaciuba

II czytanie

Tomasz Duda Paweł Hawrylak Stanisław Puzyr

modlitwa wiernych

Maria Orłowska Marta Majcher Maria Baran
         
 18 lipca  

I czytanie

Grażyna Gnot

Anna Spital

Urszula Hojdak

II czytanie

Krystian Paryniak

Mirosław Jakimowicz

Piotr Hawrylak

modlitwa wiernych

Alina Stopyra-Bąk

Jadwiga Pałczyńska

Jadwiga Krzyszkowska

 

         
 25 lipca 

I czytanie

Honorata Antoniów

Joanna Kozłowska


Anna Rudzińska

II czytanie

Jan Kaczmar

Łukasz Borchowiec

Jakub Mazepa

  

modlitwa wiernych

Anna Hawrylak Ewa Janeczko Maria Pukas
         

 

Harmonogram - sierpień 2021

Data  

godz. 7:30 

godz. 10:30

godz. 15:00

1 sierpnia

 I czytanie

Grażyna Puzyr

Edyta Pokraka Maria Orłowska

II czytanie

Jan Kozłowski

Krzysztof Pukas Jan Sopel

modlitwa wiernych

Agnieszka Sęga

Renata Jakimowicz Ewa Szal
         
8 sierpnia
I czytanie Grażyna Gnot Anna Spital Teresa Kaciuba

II czytanie

Tomasz Duda Paweł Hawrylak Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Elżbieta Szawińska Dorota Sopel Jadwiga Krzyszkowska
         
15 sierpnia

I czytanie

godz. 7:00

Marta Majcher

godz. 9:00

Jadwiga Pałczyńska

godz. 11:00

Katarzyna Lechocińska-Żywiak

II czytanie

Mirosław Jakimowicz

Piotr Hawrylak

Stanisław Puzyr

modlitwa wiernych

Urszula Hojdak

Beata Milecka

Zofia Wojtasik
         
 22 sierpnia

I czytanie

Anna Hawrylak

Alina Stopyra-Bąk

Ewa Janeczko

II czytanie

Krystian Paryniak

Jan Kozłowski

Łukasz Borchowiec

  

modlitwa wiernych

Honorata Antoniów Ewa Szal Beata Milecka
         
         

Harmonogram - czerwiec 2021

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  3 czerwca

I czytanie

Ewa Szal

Anna Hawrylak

 Ewa Janeczko
-

 II czytanie

Stanisław Puzyr

Łukasz Borchowiec

Jan Kozłowski

-

modlitwa wiernych

Honorata Antoniów

Zofia Wojtasik Beata Milecka -
6 czerwca

I czytanie

Maria Pukas Katarzyna Lechocińska-Żywiak

godz. 12:00

Bierzmowani

II czytanie

Jan Kaczmar

Jakub Mazepa

Bierzmowani

-

modlitwa wiernych

Anna Rudzińska Joanna Kozłowska Bierzmowani -

13
 czerwca

I czytanie

Edyta Pokraka

Agnieszka Sęga

Maria Orłowska

Teresa Kaciuba

II czytanie

Jan Sopel

Krzysztof Pukas

Paweł Hawrylak

Tomasz Duda

modlitwa wiernych

Grażyna Puzyr

Renata Jakimowicz

Elżbieta Szawińska

Dorota Sopel

20 czerwca

I czytanie

Marta Majcher

Jadwiga Pałczyńska

Anna Spital Grażyna Gnot

II czytanie

Jan Kozłowski Piotr Hawrylak Mirosław Jakimowicz Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Maria Baran

Urszula Hojdak

Jadwiga Krzyszkowska

Alina Stopyra-Bąk

 27 czerwca

I czytanie 
Joanna Kozłowska
Honorata Antoniów Zofia Wojtasik Ewa Janeczko

II czytanie 

Krystian Paryniak Łukasz Borchowiec Stanisław Puzyr Jakub Mazepa
modlitwa wiernych Anna Hawrylak

Katarzyna Lechocińska-Żywiak

Ewa Szal Maria Pukas

Harmonogram - maj 2021

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  2 maja

I czytanie

Grażyna Puzyr

Dorota Sopel


Urszula Hojdak
Teresa Kaciuba

 II czytanie

Tomasz Duda

Jan Kozłowski

Piotr Hawrylak

Jan Sopel

modlitwa wiernych

Maria Pukas

Renata Jakimowicz Katarzyna Lechocińska-Żywiak Alina Stopyra-Bąk
3 maja

I czytanie

Maria Orłowska Honorata Antoniów Zofia Wojtasik Edyta Pokraka
 

II czytanie

Krystian Paryniak

Łukasz Borchowiec

Paweł Hawylak

Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Grażyna Gnot Beata Milecka Maria Baran Jadwiga Pałczyńska

         
9
 maja

I czytanie

Ewa Janeczko

Marta Majcher

Agnieszka Sęga

Joanna Kozłowska

 

II czytanie

Jan Kaczmar

Mirosław Jakimowicz

Jakub Mazepa

Stanisław Puzyr

modlitwa wiernych

Jadwiga Krzyszkowska

Anna Rudzińska

Ewa Szal

Anna Hawrylak

16 maja

I czytanie

Elżbieta Szawińska

Alina Stopyra-Bąk

Anna Spital Katarzyna Lechocińska-Żywiak

II czytanie

Krystian Paryniak Przemysław Mazepa Krzysztof Pukas Tomasz Duda

modlitwa wiernych

Maria Orłowska

Renata Jakimowicz

Maria Baran

Grażyna Puzyr

 23 maja

I czytanie 
Anna Rudzińska
Ewa Szal Maria Pukas Teresa Kaciua

II czytanie 

Jan Kozłowski Piotr Hawrylak Mirosław Jakimowicz Stanisław Szal
modlitwa wiernych Dorota Sopel

Agnieszka Sęga

Beata Milecka Joanna Kozłowska
           

30 maja

I czytanie Grażyna Gnot Jadwiga Krzyszkowska Anna Hawrylak Urszula Hojdak
 
II czytanie Jan Kaczmar Paweł Hawrylak Łukasz Borchowiec Jan Sopel
modlitwa wiernych Jadwiga Pałczyńska Elżbieta Szawińska Zofia Wojtasik Marta Majcher

TRIDUUM PASCHALNE I WIELKANOC:

       
Wielki Czwartek

I czytanie

II czytanie - -
modlitwa wiernych
Godz. 19:00

Siostra

Jan Kaczmar

-

-

Katarzyna
Lechocińska-Żywiak
         
Wielki Piątek

I czytanie

II czytanie
- - -

Godz. 18:00

Alina Stopyra-Bąk

Mirosław Jakimowicz

- -

-

         

Wielka Sobota 

I czytanie

II czytanie

III czytanie IV czytanie

modlitwa wiernych

Godz. 20:00

Siostra

Jan Sopel

Joanna Kozłowska

Anna Hawrylak

Anna Rudzińska 

         

WIELKANOC


I czytanie

godz. 6:00
STRAŻACY
- godz. 11:00
Renata Jakimowicz

godz. 15:00
Teresa Kaciuba

 

II czytanie 

STRAŻACY - Łukasz Borchowiec Paweł Hawrylak
  modlitwa wiernych STRAŻACY - Agnieszka Sęga Dorota Sopel
           

Poniedziałek
Wielkanocny

I czytanie
godz. 7:00
Jadwiga Pałczyńska
godz. 9:00
Elżbieta Szawińska
godz. 11:00
Ewa Janeczko
-
 

modlitwa wiernych

Ewa Szal Jadwiga Krzyszkowska Maria Pukas -
           

 

Data

 

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

3 kwietnia

I czytanie

Edyta Pokraka

Siostra

Maria Baran
Zofia Wojtasik

 II czytanie

Stanisław Puzyr

Paweł Hawrylak

Jakub Mazepa

Krzysztof Pukas 

modlitwa wiernych

Maria Orłowska

Urszula Hojdak Honorata Antoniów

Renata Jakimowicz 

       
10 kwietnia

I czytanie

Grażyna Puzyr
Siostra
Marta Majcher
Maria Pukas
 

II czytanie

Krystian Paryniak

Piotr Hawrylak

Jan Kozłowski

Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Ewa Szal Beata Milecka Ewa Janeczko Elżbieta Szawińska
         

24 kwietnia

czytanie

Grażyna Gnot

Siostra

Jadwiga Krzyszkowska

SCHOLA

II czytanie

Łukasz Borchowiec 

Jan Sopel
 

Mirosław Jakimowicz

SCHOLA

modlitwa wiernych

 Joanna Kozłowska

 Anna Rudzińska

Agnieszka Sęga

SCHOLA
           

26 kwietnia
Uroczystość
św. Wojciecha

I czytanie

-

- -

godz. 18:00
Katarzyna Lechocińska-Żywiak 

II czytanie

- - - Tomasz Duda

 

modlitwa wiernych

-

- -

Alina Stopyra-Bąk 

           
   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018