Harmonogram - luty 2021

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  2 lutego

I czytanie

Urszula Hojdak

-


Katarzyna Lechocińska-Żywiak

godz.17:00
Maria Pukas 

 II czytanie

Jakub Mazepa

-

 

Jan Kozłowski

Jan Sopel

 

modlitwa wiernych

Grażyna Puzyr

- Agnieszka Sęga Ewa Szal

 

 7 lutego

I czytanie

Anna Hawrylak Marta Majcher
Jadwiga Pałczyńska 
Teresa Kaciuba
 

II czytanie

Jan Kaczmar

Stanisław Puzyr

Krzysztof Pukas

Alina Stopyra-Bąk

modlitwa wiernych

Beata Milecka Edyta Pokraka Maria Baran Dorota Sopel

         
14 lutego

I czytanie

Honorata Antoniów

Jadwiga Krzyszkowska

Joanna Kozłowska

Zofia Wojtasik

II czytanie

Paweł Hawrylak

Jakub Kaczmar

Piotr Hawrylak

Tomasz Duda

modlitwa wiernych

Maria Orłowska

Zofia Mazepa

Anna Rudzińska

Renata Jakimowicz

17 lutego

I czytanie

-

 

-

-

 

godz.17:00
Anna Spital

II czytanie

- - -  Mirosław Jakimowicz

 

modlitwa wiernych

-

-

-

 Edyta Pokraka

 

 21 lutego I czytanie 
Elżbieta Szawińska
Urszula Hojdak Anna Rudzińska Teresa Kaciuba

II czytanie 

Stanisław Szal Łukasz Borchowiec Jakub Kaczmar Krzysztof Pukas
modlitwa wiernych Grażyna Gnot

Zofia Mazepa

Joanna Kozłowska Jadwiga Pałczyńska
           

28 lutego

I czytanie Grażyna Puzyr Katarzyna Lechocińska-Żywiak Beata Milecka Maria Pukas
 
II czytanie Jan Kaczmar Paweł Hawrylak  Jan Sopel Przemysław Mazepa
modlitwa wiernych Ewa Janeczko Marta Majcher Jadwiga Krzyszkowska Agnieszka Sęga

Harmonogram - styczeń 2021

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  1 stycznia 

I czytanie

Grażyna Gnot

Ewa Janeczko

godz.12:00
Anna Spital

Ewa Szal 

 II czytanie

Stanisław Szal

Mirosław Jakimowicz

Piotr Hawrylak

Przemysław Mazepa 

modlitwa wiernych

Dorota Sopel

Maria Orłowska Elżbieta Szawińska

Maria Baran 

 3 stycznia

I czytanie

Urszula Hojdak Marta Majcher Agnieszka Sęga
 
Zofia Mazepa 

II czytanie

Jan Kaczmar

Krzysztof Pukas

Krystian Paryniak

Jan Sopel

modlitwa wiernych

Maria Pukas Renata Jakimowicz Honorata Antoniów Anna Rudzińska

         
6 stycznia 

I czytanie

Grażyna Puzyr

Alina Stopyra-Bąk

Jadwiga Pałczyńska

Teresa Kaciuba

 

II czytanie

Jan Kozłowski

Paweł Hawrylak

Jakub Kaczmar 

Tomasz Duda

 

modlitwa wiernych

Beata Milecka

Zofia Wojtasik

Anna Hawrylak

Katarzyna Lechocińska-Żywiak 

       

10 stycznia

I czytanie

Maria Orłowska

Joanna Kozłowska

Maria Baran

Edyta Pokraka

 

II czytanie

Łukasz Borchowiec Stanisław Puzyr Mirosław Jakimowicz

Jakub Mazepa 

modlitwa wiernych

Grażyna Gnot

Jadwiga Krzyszkowska

Ewa Janeczko

Urszuka Hojdak 

  17 stycznia I czytanie 
Maria Pukas
Honorata Antoniów Dorota Sopel Elżbieta Szawińska

II czytanie 

Jan Kaczmar Piotr Hawrylak Przemysław Mazepa Stanisław Szal 
modlitwa wiernych Ewa Szal

Agnieszka Sęga

Marta Majcher Ewa Janeczko

         

24 stycznia

I czytanie Zofia Wojtasik Renata Jakimowicz Anna Rudzińska
Beata Milecka 
II czytanie Krzysztof Pukas Krystian Paryniak Łukasz Borchowiec Jan Kozłowski
modlitwa wiernych Jadwiga Pałczyńska Grażyna Puzyr Zofia Mazepa Alina Stopyra-Bąk
31 stycznia I czytanie Elżbieta Szawińska Anna Hawrylak Anna Spital
Maria Orłowska
II czytanie Tomasz Duda Jakub Kaczmar Jan Sopel Stanisław Puzyr
modlitwa wiernych  Grażyna Gnot Edyta Pokraka  Ewa Janeczko Joanna Kozłowska

Harmonogram - grudzień 2020

Data

godz. 6:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  6 grudnia 

I czytanie

Dorota Sopel

Urszula Hojdak

Katarzyna
Lechocińska-Żywiak
Edyta Pokraka

 II czytanie

Stanisław Puzyr

Łukasz Borchowiec

Krystian Paryniak

Jakub Kaczmar

modlitwa wiernych

Agnieszka Sęga

Elżbieta Szawińska Maria Baran Renata Jakimowicz

 8 grudnia 

I czytanie

godz. 7:00
Joanna Kozłowska
-
godz. 12:00
Jadwiga Pałczyńska
godz. 17:00
Anna Spital 

II czytanie

Stanisław Szal

-

Krzysztof Pukas

Mirosław Jakimowicz

modlitwa wiernych

Maria Pukas - Beata Milecka Anna Rudzińska

13 grudnia 

I czytanie

Grażyna Puzyr

Marta Majcher

Ewa Janeczko

Alina Stopyra-Bąk

II czytanie

Jan Kaczmar

Jakub Mazepa

Jan Sopel

Jan Kozłowski

modlitwa wiernych

Maria Orłowska

Anna Hawrylak

Jadwiga Krzyszkowska

Ewa Szal

20 grudnia

I czytanie

Honorata Antoniów

Zofia Wojtasik

Zofia Mazepa

Teresa Kaciuba 

II czytanie

Tomasz Duda Piotr Hawrylak Stanisław Puzyr Paweł Hawrylak

modlitwa wiernych

Grażyna Gnot

Urszula Hojdak

Edyta Pokraka

Dorota Sopel

  25 grudnia I czytanie 
godz. 00:00
Agnieszka Sęga
Renata Jakimowicz Joanna Kozłowska Anna Rudzińska

II czytanie 

Krystian Paryniak Łukasz Borchowiec Jakub Kaczmar Stanisław Szal 
modlitwa wiernych Anna Hawrylak

Katarzyna Lechocińska- Żywiak

 Ewa Szal Jadwiga Pałczyńska

  

26 grudnia I czytanie
godz. 7:00
Jan Kaczmar
Przemysław Mazepa Jan Sopel  -
modlitwa wiernych Maria Pukas  Beata Milecka Maria Baran  -

27 grudnia 

I czytanie godz. 7:00
Zofia Mazepa
Maria Orłowska Jadwiga Krzyszkowska
Teresa Kaciuba
II czytanie Tomasz Duda Paweł Hawrylak Jakub Mazepa Krzysztof Pukas
modlitwa wiernych Marta Majcher Alina Stopyra-Bąk Grażyna Puzyr Zofia Wojtasik
31 grudnia I czytanie - - -
godz. 17:00
Jan Kozłowski
modlitwa wiernych - - - Honorata Antoniów
           

Harmonogram - listopad 2020

Data

 

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  1 listopada 

I czytanie

Dorota Sopel 

Elżbieta Szawińska

godz. 12:00
Marta Majcher
Zofia Wojtasik

 

 II czytanie

Jan Kaczmar

Paweł Hawrylak

Stanisław Puzyr

Jan Sopel

 

modlitwa wiernych

Zofia Mazepa

Agnieszka Sęga Joanna Kozłowska

Jadwiga Krzyszkowska

       
2 listopada 

I czytanie

- -
godz. 17:00
Krystian Paryniak
godz. 20:30
Jan Kozłowski
 

modlitwa wiernych

- - Maria Orłowska Grażyna Puzyr

8 listopada 

I czytanie

Honorata Antoniów

Ewa Janeczko

Alina Stopyra-Bąk

Ewa Szal

 

II czytanie

Krzysztof Pukas

Łukasz Borchowiec

Piotr Hawrylak

Stanisław Szal

 

modlitwa wiernych

Urszula Hojdak

Anna Rudzińska

Maria Baran

Renata Jakimowicz

15 listopada

I czytanie

Edyta Pokraka

Katarzyna Lechocińska-Żywiak

Anna Spital

Teresa Kaciuba

 

II czytanie

Tomasz Duda  Mirosław Jakimowicz  Przemysław Mazepa Jakub Kaczmar

modlitwa wiernych

Maria Pukas

Beata Milecka

Anna Hawrylak

Grażyna Gnot

 

           
22 listopada I czytanie 
Jadwiga Pałczyńska
Zofia Mazepa

Jadwiga Krzyszkowska

Joanna Kozłowska
 

II czytanie 

Jakub Mazepa Piotr Hawrylak Paweł Hawrylak Tomasz Duda 
  modlitwa wiernych Marta Majcher Zofia Wojtasik Honorata Antoniów Ewa Szal

  

         
29 listopada I czytanie
godz. 6:00
Maria Orłowska
Maria Pukas Grażyna Puzyr Teresa Kaciuba
  II czytanie

Jan Kaczmar

Jan Kozłowski Jan Sopel Krzysztof Pukas
  modlitwa wiernych

Grażyna Gnot

Ewa Janeczko Alina Stopyra-Bąk Maria Baran
           

Harmonogram - październik 2020 

Data

 

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

4 października

I czytanie

Grażyna Puzyr

Honorata Antoniów

godz. 12:00
Marta Majcher

-

 ODPUST

 II czytanie

Tomasz Duda

Jakub Mazepa

Jan Kaczmar

-

 

 PARAFIALNY

modlitwa wiernych

Urszula Hojdak

Joanna Kozłowska Anna Hawrylak -

 

       
11 października 

I czytanie

Grażyna Gnot
Anna Rudzińska
Maria Baran
Ewa Szal
 

II czytanie

Stanisław Szal

Jan Kozłowski

Przemysław Mazepa

 Stanisław Puzyr

modlitwa wiernych

Jadwiga Pałczyńska Agnieszka Sęga Dorota Sopel Zofia Wojtasik
         
18 października

czytanie

Zofia Mazepa

Alina Stopyra-Bąk

Edyta Pokraka

Teresa Kaciuba

 

II czytanie

Krystian Paryniak

Piotr Hawrylak

Łukasz Borchowiec

Jan Sopel

modlitwa wiernych

Anna Puzyr

Renata Jakimowicz

Elżbieta Szawińska

Jadwiga Krzyszkowska

 

           

25 października

I czytanie

Urszula Hojdak

Beata Milecka

Anna Spital

Maria Orłowska

II czytanie

Jakub Kaczmar

 Mirosław Jakimowicz

Krzysztof Pukas Tomasz Duda

 

modlitwa wiernych

Ewa Janeczko

Grażyna Puzyr

Grżyna Gnot

Maria Pukas
           
   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018