Harmonogram - styczeń 2022

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  1 stycznia 

I czytanie

Dorota Sopel

Siostra


Jadwiga Pałczyńska

Alina Stopyra-Bąk

 

 II czytanie

Jan Kozłowski

Jan Sopel

Jakub Mazepa

Tomasz Duda

 

modlitwa wiernych

Edyta Pokraka

Renata Jakimowicz Grażyna Puzyr Honorata Antoniów

 

 2 stycznia

I czytanie

Anna Rudzińska Siostra
Urszula Hojdak 
Joanna Kozłowska
 

II czytanie

Jan Kaczmar

Mirosław Jakimowicz

Krzysztof Pukas

Łukasz Borchowiec

modlitwa wiernych

Grażyna Gnot Maria Orłowska Beata Milecka Maria Baran

         
6 stycznia 

I czytanie

Jadwiga Krzyszkowska

Siostra

Marta Majcher

Teresa Kaciuba

II czytanie

Krystian Paryniak

Paweł Hawrylak

Stanisław Puzyr

Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Katarzyna Lechocińska-Żywiak

Ewa Janeczko

Anna Hawrylak

Elżbieta Szawińska

 

       

9 stycznia

I czytanie

Ewa Szal

Siostra

Agnieszka Sęga

SCHOLA

II czytanie

Przemysław Mazepa Jan Kozłowski Piotr Hawrylak  SCHOLA

 

modlitwa wiernych

Jadwiga Pałczyńska

Alina Stopyra-Bąk

Dorota Sopel

 SCHOLA

 

  16 stycznia I czytanie 
Grażyna Puzyr
Siostra Edyta Pokraka Anna Rudzińska

II czytanie 

Tomasz Duda Jakub Mazepa Mirosław Jakimowicz Jan Sopel
modlitwa wiernych Grażyna Gnot

Maria Baran

Honorata Antoniów Urszula Hojdak

         

23 stycznia

I czytanie Maria Orłowska Siostra Joanna Kozłowska Teresa Kaciuba
 
II czytanie Jan Kaczmar Łukasz Borchowiec Stanisław Puzyr Krzysztof Pukas
modlitwa wiernych Marta Majcher Beata Milecka Jadwiga Krzyszkowska Anna Hawrylak
30 stycznia I czytanie Agnieszka Sęga Siostra Katarzyna Lechocińska-Żywiak
Elżbieta Szawińska 
II czytanie Krystian Paryniak Przemysław Jakimowicz Paweł Hawrylak Stanisław Szal
modlitwa wiernych Alina Stopyra-Bąk Ewa Szal  Ewa Janeczko Jadwiga Pałczyńska

Harmonogram - grudzień 2021

Data

 

godz. 6:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  5 grudnia 

I czytanie

Maria Baran

Siostra

Jadwiga Krzyszkowska
Marta Majcher
 

 II czytanie

Stanisław Puzyr

Jakub Mazepa

Krzysztof Pukas

Mirosław Jakimowicz
 

modlitwa wiernych

Grażyna Gnot

Edyta Pokraka Ewa Janeczko Teresa Kaciuba
           
 8 grudnia 

I czytanie

 -
-
godz. 12:00
Siostra
godz. 17:00
Katarzyna Lechocińska-Żywiak
 

II czytanie

-

 

-

 

Przemysław Mazepa

Tomasz Duda
 

modlitwa wiernych

- - Alina Stopyra-Bąk Honorata Antoniów
           
12 grudnia 

I czytanie

Agnieszka Sęga

Siostra

Maria Orłowska

OAZA 

 

II czytanie

Jan Kaczmar

Jan Sopel

Piotr Hawrylak

OAZA 

 

modlitwa wiernych

Dorota Sopel

Joanna Kozłowska

Ewa Szal

OAZA
           

19 grudnia

I czytanie

SCHOLA

Siostra

Jadwiga Pałczyńska

Elżbieta Szawińska

 

 

II czytanie

SCHOLA Łukasz Borchowiec Jan Kozłowski Stanisław Szal
 

modlitwa wiernych

SCHOLA

Urszula Hojdak

Grażyna Puzyr

Anna Hawrylak
           
  25 grudnia I czytanie 
godz. 00:00
Edyta Pokraka
Siostra Renata Jakimowicz Honorata Antoniów
 

II czytanie 

Krystian Paryniak Paweł Hawrylak Jakub Mazepa Krzysztof Pukas
  modlitwa wiernych Dorota Sopel

Jadwiga Krzyszkowska

Zofia Wojtasik Maria Baran

  

         
26 grudnia I czytanie
godz. 7:00
Grażyna Gnot
Siostra Beata Milecka  -
  II czytanie Jan Kaczmar Stanisław Puzyr Przemysław Mazepa  -
   modlitwa wiernych  Maria Orłowska  Ewa Janeczko  Katarzyna Lechocińska-Żywiak  -

27 grudnia 

I czytanie - - -
godz. 17:00 
Ewa Szal
  modlitwa wiernych - - - Anna Rudzińska
           
31 grudnia I czytanie - - -
godz. 17:00
Anna Hawrylak
 
  modlitwa wiernych - - - Agnieszka Sęga
           

Harmonogram - listopad 2021

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  1 listopada

I czytanie

Grażyna Puzyr

Siotra

godz. 12:00
Urszula Hojdak
Honorata Antoniów

 II czytanie

Tomasz Duda

Jan Kozłowski

Piotr Hawrylak

Jan Sopel

modlitwa wiernych

Maria Pukas

Renata Jakimowicz Katarzyna Lechocińska-Żywiak Alina Stopyra-Bąk
2 listopada

I czytanie

- - godz. 17:00
Zofia Wojtasik
godz. 20:00
Edyta Pokraka

II czytanie

-

-

Paweł Hawylak

Stanisław Puzyr

modlitwa wiernych

- - Maria Baran Jadwiga Pałczyńska

7 listopada

I czytanie

Ewa Janeczko

Siostra

Beata Milecka

Joanna Kozłowska

II czytanie

Jan Kaczmar

Mirosław Jakimowicz

Jakub Mazepa

Krzysztof Pukas

modlitwa wiernych

Jadwiga Krzyszkowska

Anna Rudzińska

Anna Hawrylak

Ewa Szal

14 listopada

I czytanie

Elżbieta Szawińska

Siostra

SCHOLA Teresa Kaciuba

II czytanie

Krystian Paryniak Przemysław Mazepa SCHOLA Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Maria Orłowska

Renata Jakimowicz

SCHOLA

Grażyna Puzyr

21 listopada

I czytanie 
Anna Rudzińska
Siostra Maria Pukas AKCJA KATOLICKA

II czytanie 

Jan Kozłowski Piotr Hawrylak Mirosław Jakimowicz AKCJA KATOLICKA
modlitwa wiernych Dorota Sopel

Agnieszka Sęga

Beata Milecka AKCJA KATOLICKA

28 listopada

I czytanie godz. 6:00
Grażyna Gnot
Siostra Anna Hawrylak Urszula Hojdak
II czytanie Jan Kaczmar Paweł Hawrylak Łukasz Borchowiec Jan Sopel
modlitwa wiernych Jadwiga Pałczyńska Elżbieta Szawińska Zofia Wojtasik Marta Majcher

Harmonogram - październik 2021

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  3 października

I czytanie

Grażyna Gnot

-

godz. 12:00 
Honorata Antoniów
Maria Pukas

 II czytanie

Krystian Paryniak

-

Jan Kaczmar

Tomasz Duda

modlitwa wiernych

Dorota Sopel 

- Katarzyna Lechocińska-Żywiak Elżbieta Szawińska
10 października

I czytanie

Beata Milecka SCHOLA

Zofia Wojtasik

Teresa Kaciuba

II czytanie

Krzysztof Pukas

SCHOLA

Mirosław Jakimowicz

Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Ewa Janeczko SCHOLA Marta Majcher Alina Stopyra-Bąk

17 października

I czytanie

Ewa Szal

Siostra

Urszula Hojdak

Anna Hawrylak

II czytanie

Stanisław Puzyr

Piotr Hawrylak

Łukasz Borchowiec

Jakub Mazepa

modlitwa wiernych

Maria Pukas

Renata Jakimowicz

Agnieszka Sęga

Jadwiga Krzyszkowska

24 października

I czytanie

Grażyna Puzyr

Siostra

Anna Spital Edyta Pokraka

II czytanie

Jan Kozłowski Paweł Hawrylak Przemysław Mazepa Jan Sopel

modlitwa wiernych

Maria Orłowska

Jadwiga Pałczyńska

Anna Rudzińska

Maria Baran

31 października

I czytanie 
Dorota Sopel
Siostra Joanna Kozłowska Teresa Kaciuba 

II czytanie 

Tomasz Duda Krzysztof Pukas Piotr Hawrylak Stanisław Szal
modlitwa wiernych Urszula Hojdak

Ewa Janeczko

Zofia Wojtasik Grażyna Gnot

Harmonogram - wrzesień 2021

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  5 września

I czytanie

Joanna Kozłowska

Siostra

 Anna Spital
Teresa Kaciuba

 II czytanie

Jan Kaczmar

Przemysław Mazepa

Jan Sopel

Paweł Hawrylak

modlitwa wiernych

Maria Orłowska

Anna Rudzińska Maria Baran Grażyna Puzyr
12 września

I czytanie

Marta Majcher Siostra Katarzyna Lechocińska-Żywiak
Alina Stopyra-Bąk 

II czytanie

Krystian Paryniak

Mirosław Jakimowicz

Piotr Hawylak

Stanisław Puzyr

modlitwa wiernych

Urszula Hojdak Jadwiga Pałczyńska Honorata Antoniów Ewa Janeczko

19 września

I czytanie

Grażyna Puzyr

Siostra

Anna Rudzińska

Jadwiga Krzyszkowska

 

II czytanie

Łukasz Borchowiec

Jan Kozłowski

Jakub Mazepa

Tomasz Duda

modlitwa wiernych

Anna Hawrylak

Renata Jakimowicz

Agnieszka Sęga

Maria Baran

26 września

I czytanie

Maria Orłowska

Siostra

Anna Spital Jadwiga Pałczyńska

II czytanie

Jan Kaczmar Paweł Hawrylak Jan Sopel Przemysław Mazepa

modlitwa wiernych

Ewa Szal

Joanna Kozłowska

Beata Milecka

Edyta Pokraka
   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018