III Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie - 30 kwietnia 2017 r.

W tygodniu Msze św. są o godz. 18:00.

W następną niedzielę jest Nowenna i zmiana tajemnic (godz. 15:00). Zachęcamy do wspólnej modlitwy, do pisania próśb, podziękowań.

W poniedziałek rozpoczyna się miesiąc maj, rozpoczynamy nabożeństwa majowe o godz. 18:00.

We wtorek jest 2 dzień miesiąca, po mszy i majówce jest adoracja cicha do godz. 20:30, od 20:30 do 21:00 jest adoracja prowadzona, o 21:00 jest Apel Jasnogórski, później czuwanie ze św. Janem Pawłem II, z przypomnieniem nauczania Ojca Świętego.

2 maja jest Dzień Flagi, wywieśmy nasze polskie flagi, także w środę, 3 maja.

We środę jest uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. będą o godz.7:00, 9:00, 11:00, o 15:00 majówka i Msza św. wieczorna. O godz. 10:00 wyrusza piesza pielgrzymka do Łukawca.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 17:00 do 18:00. Wyjazd do chorych w piątek jak zwykle.

W sobotę o godz. 19:00 rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. W tym roku mija dokładnie 100 lat od objawień fatimskich.

W następną niedzielę na sumie dzieci pierwszokomunijne otrzymują książeczki, po sumie jest spotkanie z rodzicami.

Ofiary na potrzeby kościoła:

• Witold Sęga (Wielkie Oczy),
  • Łucja Błaszkiewicz,
  • Agata Kozioł (Żmijowiska).

Ofiary na remont organów i opał:

• Witold Sęga,
  • Łucja Błaszkiewicz.

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Helena Kociołek i Agnieszka Kaczmar,
  • sobota: Łucja Błaszkiewicz, Maria Sikorska i Janina Pichalska.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.