IV Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie - 7 maja 2017 r.

W poniedziałek, 8 maja, uroczystość św. Stanisława Biskupa, patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. biskupa Stanisława, pomodlimy się w jego intencji.

W tygodniu Msze św. i nabożeństwo majowe o godz. 18:00.

W najbliższą sobotę, 13 maja, przypada 100. rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. O godz. 15:30 rozpocznie się od naszego Sanktuarium Rajd rowerowy im. św. Jana Pawła II do Pięciu Sosen. Przy Pięciu Sosnach odprawimy nabożeństwo majowe (litania do Matki Bożej). Następnie powrót i zakończenie rajdu na kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Wielkich Oczach.

W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary dla osób poszkodowanych wojną w Syrii, zebraliśmy 2.130 zł.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Sabina Majcher i Krzysztof Maryjka,
  • sobota: Józefa Sawińska, Andrzej Słysz i Dorota Franków.

Ofiary na potrzeby kościoła:

• Maria i Stanisław Duda,
  • Andrzej Pliszka,
  • Tomasz Marczak.

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Spotkania duszpasterskie:

• wtorek po Mszy św. - spotkanie dla rodziców klasy 3 gimnazjum,
  • środa po Mszy św. - zbiórka ministrantów,
  • czwartek po Mszy św. -Akcja Katolicka,
  • piątek 16:30 - Oaza dzieci,
  • piątek po Mszy św. - Oaza młodzieży,
  • piątek po Mszy św. - Oaza dorosłych.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.