VI Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie - 21 maja 2017 r.

W tygodniu Msze św. i nabożeństwo majowe o godz. 18:00.

W poniedziałek o godz. 9:00 rodzice dzieci pierwszokomunijnych będą sprzątać kościół.

W poniedziałek, wtorek i środę są Dni Krzyżowe, są to dni modlitwy o urodzaje. Procesje z modlitwami o urodzaje: w poniedziałek na mały rynek, we wtorek do krzyża misyjnego, we środę do kapliczki na ul. Zielonej.

W poniedziałek po nabożeństwie próba dla dzieci klasy 3, we wtorek po nabożeństwie próba dla dzieci klasy 4.

W piątek początek Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.

W sobotę o godz. 10:00 spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i rodziców.

W następną niedzielę, 28 maja jest Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, uroczytość I Komunii o godz. 9:00, rocznica I Komunii o godz. 11:00.

W Uroczystość Zesłania Ducha Św., 4 czerwca o godz. 12:00, w naszej parafii jest uroczystość 20. rocznicy koronacji, 350. rocznicy istnienia naszego kościoła, 100. rocznicy objawień fatimskich i bierzmowanie młodzieży z całego dekanatu. Uroczytości poprzedzą trzydniowe rekolekcje.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego w ubiegłym tygodniu.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

• Andrzej Gnot ze Skolina i Justyna Danuta Koniuszy z Tapina - zapowiedź 1.

Spotkania duszpasterskie:

• środa po Mszy św. - zbiórka ministrantów,
  • piątek o 16:30 - Oaza dzieci,
  • piątek po Mszy św. - Oaza młodzieży.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.