Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Ogłoszenia duszpasterskie - 4 czerwca 2017 r.

Dzisiaj celebrujemy 350. rocznicę istnienia naszego kościoła oraz 20. rocznicę koronacji Matki Bożej. Jest to dla nas dzień dziękczynienia za te wielkie dary, którym nas na tym miejscu obdarzył. O godz. 12:00 jest uroczysta suma jubileuszowa połączona z sakramentem bierzmowania młodzieży z naszego dekanatu.

W poniedziałek jest święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7:00 w klasztorze, o godz. 11:00 i 18:00 w kościele.

W tygodniu Msza św. i Litania do Serca Jezusowego o godz.18:00.

We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania.

W najbliższą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W niedzielę również będzie Nowenna do Matki Bożej. Kończy się także okres komunii św. wielkanocnej.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzicom młodzieży przystępującej do bierzmowania. Bóg zapłać s. Wiesławie za przygotowanie kwiatów, dekoracji w kościele, na ołtarzu polowym.

W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• wtorek: Jadwiga Pałczyńska i Elżbieta Hrynkiewicz,
  • sobota: Anna Paryniak, Kazimiera Sawińska i Władysława Bołotiuch.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.