Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Ogłoszenia duszpasterskie - 11 czerwca 2017 r.

Dzisiaj, o godz. 15:00 jest nowenna do Matki Bożej, zmiana tajemnic różańcowych i Msza św. wieczorna. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań do Matki Najświętszej.

W tygodniu Msza św. i Litania do Serca Jezusowego o godz. 18:00.

We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 (uroczysta suma z procesją) i o 15:00.

Porządek procesji:

• I ołtarz na Małym Rynku - przygotowuje Oaza,
  • II ołtarz przy kapliczce na ul. Zielonej - przygotowują mieszkańcy ul. Zielonej,
  • III ołtarz u Sióstr - przygotowują Siostry,
  • IV ołtarz na ołtarzu polowym - przygotowują członkowie Akcji Katolickiej.

Prosimy zabrać na procesję obrazy i sztandary. Dzieci z klasy III przyjdą w swoich strojach liturgicznych, albach.

W piątek po Bożym Ciele nie ma konieczności wstrzymywania się od pokarmów mięsnych.

Bóg zapłać rodzicom młodzieży bierzmowanej za porządki na placu przykościelnym i za złożoną ofiarę na organy. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych za welony do błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.

Na sobotę, na godz. 8:00 prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych do uporządkowania drewna przy plebanii.

Bóg zapłąć za sprzątenie kościoła i obejścia kościelnego. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Maria Pukas i Marian Bołotiuch,
  • sobota: Grażyna Puzyr, Kazimierz Dobrzański i Dorota Lorenc.

Spotkania duszpasterskie:

• wtorek po Mszy św. - ministranci,
  • piątek o 16:30 - Oaza dzieci,
  • piątek po Mszy św. - Oaza młodzieży.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.