XI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 18 czerwca 2017 r.

Trwa Oktawa Bożego Ciała, Msze św. i procesje o godz. 18:00.

W czwartek zakończenie Oktawy, błogosławieństwo dzieci i wianków.

W piątek Uroczystość. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiazuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu odpust u sióstr.

Również w piątek o godz. 8:30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciela.

W sobotę w naszej parafii odbędzie się Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Początek o godz. 14:00. Zapraszamy wszystkich członków Oazy dzieci, młodzieży, dorosłych, Domowy Kościół oraz wszystkich parafian. O godz. 18:00 Msza św., po Mszy św. Agapa.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na Oazowa Rekolekcje Wakacyjne w następną niedzielę po Mszy św.

Podziękowania dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych za pracę i ofiarę na organy.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Bóg zapłąć za sprzątenie kościoła i obejścia kościelnego. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Renata Kawalerska i Irena Kobiałka,
  • sobota: Teresa Duszyńska, Anna Hawrylak  i Piotr Kopański.

Spotkania duszpasterskie:

• środa po Mszy św. - ministranci.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.