XII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 25 czerwca 2017 r.

W tygodniu Msza św. i Litania do Serca Jezusowego o godz. 18:00.

We czwartek uroczystość Msze św. o godz. 7:00 w klasztorze, w kościele o 11:00 suma, wieczorem o 18:00 (Litania do Serca Jezusowego i Msza św.).

W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19:00.

Od następnej niedzieli Msze św. będą w porządku wakacyjnym, o godz. 7:30, 10:30 i 15:00.

Następna niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, dlatego o godz. 15:00 będzie nowenna, zmiana tajemnic i Msza św.

Bóg zapłać za sprzątenie kościoła i obejścia kościelnego. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Ewa Szal i Bogusława Romanko,
  • sobota: Alina Bąk, Maria Kartacz i Teresa Daniw.

Ofiary na potrzeby kościoła i na opał złożyły następujące osoby:

• Andrzej Michałów (Wielkie Oczy),
  • Krzysztof Maryjka,
  • Zdzisław Wiciński.

Ofiary na remont organów:

• Krzysztof Maryjka.

Na sobotę na godzinę 8:00 prosimy do pracy ze sztychówkami mieszkańców ul. Krzywej i Krótkiej (okolice cmentarza).

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

• Michał Marek Sobala z Krakowa i Agnieszka Anna Węgierak z Wielkich Oczu - zapowiedź 1,
  • Tomasz Konstantynowicz z Węgorzewa i Agnieszka Marta Sawińska z Wielkich Oczu - zapowiedź 1,
  • Krystian Wit z Wielkich Oczu i Karolina Bajan z Kobylnicy Ruskiej - zapowiedź 1.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.