XIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 2 lipca 2017 r.

Od dzisiejszej niedzieli zaczynamy porządek wakacyjny, gdy chodzi o Msze św. niedzielne, msze są o godz. 7:30, 10:30 i o 15:00.

W tygodniu Msza św. o godz. 18:00.

W poniedziałek święto św. Tomasza Apostoła.

W sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli, patrona naszej archidiecezji.

W tym tygodzniu wypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 17:00 do 18:00. W inne dni jest możliwość spowiedzi pół godziny przed Mszą św.

Bóg zapłać za sprzątenie kościoła i obejścia kościelnego. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Elżbieta Frączak i Małgorzata Antoniów,
  • sobota: Halina Czołacz, Zofia Kuchta i Stanisława Hawrylak.

Ofiary na remont organów, potrzeby kościoła i na opał złożyły następujące osoby:

• Genowefa Kuchta (Skolin).

Bóg zapłać za złożone ofiary.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

• Michał Marek Sobala z Krakowa i Agnieszka Anna Węgierak z Wielkich Oczu - zapowiedź 2,
  • Tomasz Konstantynowicz z Węgorzewa i Agnieszka Marta Sawińska z Wielkich Oczu - zapowiedź 2,
  • Krystian Wit z Wielkich Oczu i Karolina Bajan z Kobylnicy Ruskiej - zapowiedź 2.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.