XIV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 9 lipca 2017 r.

Msze św. w najbliższą niedzielę są w porządku wakacyjnym o godz. 7:30, 10:30 i o 15:00.

W tygodniu Msza św. o godz. 18:00.

Na sobotę, na godz. 8:00 prosimy rodziców bierzmowanych o uporządkowanie drewna na opał, prosimy o przyjście z niezbędnym do tego celu sprzętem.

Bóg zapłać za prace wykonane na cmentarzu i przy drewnie.

Bóg zapłać za sprzątenie kościoła i obejścia kościelnego. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Irena Kuchta i Adam Kopciuch,
  • sobota: Maria Baran, Danuta Wacnik i Maria Podgórska.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

• Jakub Krzysztof Zubrzycki z Cieszanowa i Marta Monika Kawalerska z Wielkich Oczu - zapowiedź 1,
  • Krzysztof Andrzej Antoniów s. Eugeniusza ze Skolina i Katarzyna Dorota Kuca c. Ryszarda z parafii Stary Dzików - zapowiedź 1.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.