XV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 16 lipca 2017 r.

Msze św. w najbliższą niedzielę są w porządku wakacyjnym o godz. 7:30, 10:30 i o 15:00.

W tygodniu Msza św. o godz. 18:00.

W sobotę święto św. Marii Magdaleny.

W przyszłą niedzielę, w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po sumie będzie błogosławieństwo pojazdów.

Bóg zapłać rodzicom bierzmowanych za pracę przy drewnie.

Mieszkańcy ulic Zielonej, Krótkiej i Krzywej są proszeni o przygotowanie w tym roku wieńca dożynkowego.

Bóg zapłać za sprzątenie kościoła i obejścia kościelnego. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Honorata Antoniów i Stanisława Dewojno,
  • sobota: Zbigniew Pokraka, Anna Spital i Zdzisław Wacnik.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

• Jakub Krzysztof Zubrzycki z Cieszanowa i Marta Monika Kawalerska z Wielkich Oczu - zapowiedź 2,
  • Krzysztof Andrzej Antoniów s. Eugeniusza ze Skolina i Katarzyna Dorota Kuca c. Ryszarda z Nowego Dzikowa - zapowiedź 2,
  • Przemysław Piotr Welecki ze Skoczowa i Jolanta Dec z Wielkich Oczu - zapowiedź 1.

Ofiary na potrzeby kościoła złożyły następujące osoby:

• Beata Sawińska (Wielkie Oczy),
  • ofiarodawca anonimowy (Skolin).

Ofiary na remont organów i opał złożyły następujące osoby:

• ofiarodawca anonimowy.

Bóg zapłać za złożone ofiary.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.