XVI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 23 lipca 2017 r.

W tygodniu Msza św. o godz. 18:00.

We wtorek jest święto św. Jakuba, odpust w Korczowej o godz. 11:00.

W natępną niedzielę o godz. 15:00 jest Msza św. z okazji 120-lecia Straży Pożarnej. Zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę św., po mszy przemarsz na stadion i dalszy ciąg uroczystości. O godz. 15:00 nie będzi nieszporów.

Organizujemy pielgrzymkę do Zakopanego, do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w dniach 2-3 września (sobota, niedziela). W pierwszy dzień pojechalibyśmy do Zakopanego, a wieczorem na Słowację gdzie mielibyśmy nocleg w Vrbowie lub jego okolicach. W drugi dzień udalibyśmy się do Sanktuarium Mariańska Góra w Lewoczy. W drodze powrotnej zwiedzilibyśmy jeszcze Spiską Sobotę lub Bardejów. Koszt to kwota około 200 zł od osoby (przejazd, noclegi i wyżywienie). Zainteresowani pelgrzymką proszeni są o zgłoszenie się do zakrystii do 10 sierpnia (aby pielgrzymka się odbyła musi być co najmniej 40 osób), zaliczka przy zgłoszeniu w kwocie 50 zł od osoby.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Elżbieta Nicpoń i Maria Zawieślińska,
  • sobota: Stanisław Kaławaj, Stanisław Franków i Jan Szajer.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

• Przemysław Piotr Welecki ze Skoczowa i Jolanta Dec z Wielkich Oczu - zapowiedź 2.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.