XVII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 30 lipca 2017 r.

We wtorek zaczyna się miesiąc sierpień, miesiąc w którym szczególnie staramy się pracować nad trzeźwością.

W piątek wspomnienie św. Jana Vianeya, patrona proboszczów.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 17:00 do 18:00.

Do chorych w tym miesiącu nie jedziemy.

W najbliższą sobotę o godz. 19:00 jest Nabożeństwo Fatimskie.

W najbliższą niedzielę święto Przemienienia Pańskiego. Najbliższa niedziela jest także pierwszą niedzielą miesiąca, o godz. 15:00 jest Nowenna do Matki Bożej.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Stanisława Lasota i Krystyna Lechocińska,
  • sobota: Irena Wacnik, Ewa Senyk i Grażyna Gnot.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.