XIX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 13 sierpnia 2017 r.

W tygodniu Msze św. o godz. 18:00.

W najbliższy wtorek jest Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej. Msze św. są o godz. 7:00, 9:00 i 11:00. O godz. 11:00 jest Msza św. dziękczynna za urodzaje. Zapraszamy wszystkich na tę mszę, prosimy przynieść wieńce które są symbolem naszej wdzięczności względem Boga za to że mogliśmy spokojnie zebrać nasze plony. Również będziemy prosić o błogosławieństwo na dalsze zasiewy, o zachowanie nas od klęsk żywiołowych.

Uczestników pielgrzymki prosimy o wzięcie kartek i uzupełnienie danych osobowych niezbędnych do podróży i ubezpieczenia, termin złożenia to następna niedziela. Koszt pielgrzymki - do dopłaty pozostaje 70 zł i 35 euro (przejazd, posiłki, nocleg, ubezpieczenie i parkingi). Dodatkowe atrakcje płatne indywidualnie.

Bóg zapłać za kwiaty.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Jadwiga Krzyszkowska i Agnieszka Sydor,
  • sobota: Barbara Baran, Dorota Mątkowska i Maria Sawkiewicz.

Ofiary na potrzeby kościoła:

• Ryszard Kaławaj (Wielkie Oczy),
  • od wieńca - ul. Zielona, Krótka i Krzywa.

Bóg zapłać wszytkim ofiarodawcom.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

• Adam Twerdochlib s. Stefana ze Skolina i Katarzyna Klus c. Stanisława z Łukawca - zapowiedź 2,
  • Lesław Piotr Michałów s. Andrzeja z Wielkich Oczu i Beata Katarzyna Sternik c. Piotra zam. w Okrzykach - zapowiedź 2,
  • Piotr Kostka z Gorliczyny i Aleksandra Głąb z Wielkich Oczu - zapowiedź 1,
  • Krystian Kamil Sas z Wielkich Oczu i Patrycja Małgorzata Janeczko z Wielkich Oczu - zapowiedź 1.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.
Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.