XXI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 27 sierpnia 2017 r.

W tygodniu Msze św. o godz. 18:00.

Od najbliższej niedzieli wracamy do porządku całorocznego, Msze św. będą w godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 15:00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi codziennie, pół godziny przed mszą, w czwartek i piątek od godz. 17:00.

Wyjazd do chorych w piątek rozpoczynamy jak zwykle o godz. 8:30.

Zbliża się początek roku szkolnego, zachęcamy do spowiedzi dzieci i młodzież aby z Bogiem rozpocząć nowy rok szkolny.

W sobotę Nabożeństwo Fatimskie, Msza św. o godz. 19:00, po mszy procesja różańcowa.

Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczyna się nowy rok pracy grup duszpasterskich w parafii. Spotkanie Oazy w piątek, o godz. 16:30 - grupa dzieci, po Mszy św. grupa starsza.

Rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek, 4 września, Mszą św. o godz. 8:30.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Zofia Mazepa i Jolanta Mazepa,
  • sobota: Anna Rudzińska, Zbigniew Pigulski i Robert Machczyński.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.