XXXII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 12 listopada 2017 r.

Trwa miesiąc listopad, jest to dla nasz wszystkich szczególne wezwanie do modlitwy za naszych bliskich zmarłych, do modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące.

W tygodniu Msza św. i nabożeństwo wypominkowe o godz. 17:00. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych, szczególnie w miesiącu listopadzie.

We wtorek będzie odbiór makulatury, jeśli ktoś jeszcze ma w domu makulaturę prosimy o przywiezienie w poniedziałek na plebanię.

Na wtorek, na godz. 8:00 prosimy 6 osób ze Skolina z ciągnikiem i przyczepą aby zwieść drzewo do kościoła.

Przwidujemy, że tej zimy będą zrobione nasze organy.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Irena Kosiba i Regina Olech,
  • sobota: Genowefa Czepiel, Beata Sawińska i Maria Michalik.

Spotkania duszpasterskie:

• wtorek - spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 7 szkoły podstawowej rozpoczyna się Mszą św. o godz. 17:00,
  • środa - zbiórka ministrantów po Mszy św.,
  • piątek - spotkanie Oazy dzieci o 15:30 i Msza św.,
  • piątek - Msza św. i spotkanie Oazy grupa młodzieżowa.

Ofiary na potrzeby kościoła złożyły następujące osoby:

• Anna Bałata (Wielkie Oczy).

Ofiary remont organów oraz na opał złożyły następujące osoby:

• Rafał Gardzielik (Wielkie Oczy).

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.