XXXIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 19 listopada 2017 r.

Trwa miesiąc listopad, miesiąc pamięci o zmarłych, a przede wszystkim modlitwy za zmarłych.

W tygodniu Msza św. i nabożeństwo wypominkowe o godz. 17:00. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych i przychodźmy pomodlić się za nich.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Za tydzień jest uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 15:00 jest nabożeństwwo i odnowienie aktu przyjęcia Jezusa za swojego Pana i Króla. Zachęcamy wszystkich do przyjścia na to nabożeństwo i wspólnego ofiarowania swojego życia Panu Jezusowi.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Stanisława Kaczmar i Józefa Świątyńska,
  • sobota: Monika Sikorska i Alicja Czepiel.

Spotkania duszpasterskie:

• wtorek - spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 3 gimnazjum rozpoczyna się Mszą św. o godz. 17:00 (zapraszamy rodziców),
  • środa - zbiórka ministrantów po Mszy św.,
  • piątek - spotkanie Oazy dzieci o 15:30 i Msza św.,
  • piątek - Msza św. i spotkanie Oazy grupa młodzieżowa,
  • piątek - po Mszy św. spotkanie Oazy dorosłych.

Ofiary na potrzeby kościoła i opał złożyły:

• Bernadyna Knap (Wielkie Oczy),
  • Maria Głuszyk.

Ofiary remont organów:

• Maria Głuszyk.

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.