III Niedziela Adwentu

Ogłoszenia duszpasterskie - 17 grudnia 2017 r.

W następną niedzielę jest Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. będą o godz. 6:00, 9:00 i 11:00, nie będzie mszy popołudniowej. Po mszach możemy zabrać do domu Światło Betlejemskie które przybędzie do nas w poniedziałek. Jeżeli chodzi o samą wieczerzę wigilijną pamiętajmy, że ona jest u nas tradycyjnie bezmięsna i bezalkoholowa.

W tygodniu roraty są o godz. 18:00, we czwartek wyjątkowo o godz. 7:00.

W piątek i sobotę, jeśli ktoś jeszcze nie mógł być u spowiedzi, bedziemy spowiadać przed Mszą św.

Bóg zapłać za prace w kuchni, za wszystkie rzeczy przyniesione do kuchni.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Piotr Pankiewicz i Henryk Knap,
  • sobota: Katarzyna Pałczak, Urszula Fedyk i Barbara Pliszka.

Ofiary na potrzeby kościoła:

• Władysława Bołotiuch (Wielkie Oczy),
  • Wiesław Sopel,
  • Andrzej Świątyński,
  • Adam Fedyk (Czaplaki),
  • Zbigniew Lechociński (Żmijowiska).

Ofiary na remont organów:

• Wiesław Sopel.

Ofiary na opał:

• Wiesław Sopel,
  • Andrzej Świątyński.

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Spotkania duszpasterskie:

• środa - zbiórka ministrantów po Mszy św.,
  • piątek - spotkania Oazy dzieci o godz. 16:30 i Msza św.,
  • piątek - po Mszy św. spotkanie Oazy grupa młodzieżowa.

W najbliższą środę po Mszy św. w naszej szkole odbędzie się wieczernica kolędowa zatytułowana "Anioły, aniołki i aniołeczki" w wykonaniu uczniów i rodziców. Wieczorek jest organizowany przez szkolną bibliotekę, szkolny wolontariat który zapewnia ciepłą herbatę i coś słodkiego. Serdecznie zapraszamy mieszkańców i wszystkich chętnych do wspólnego wysłuchania naszego lokalnego chóru aniołów.

14 stycznia przyszłego roku, w niedzielę będzie u nas w kościele chór "Jarosław" z Jarosławia, będzie on uczestniczył we Mszy św., w sumie, po mszy zaś będzie koncert kolęd.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.