IV Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 28 stycznia 2018 r.

W tygodniu msze św. o godz. 17:00.

W piątek Dzień Życia Konsekrowanego,  Święto Ofiarowania Pańskiego, Msze św. w kościele o 7:00, 11:00 i 17:00. Poświęcenie gromnic o 11:00 i 17:00. Po Mszy św.  wieczornej będzie Adoracja, Konferencja i Wieczór Uwielbienia.

Spowiedź pierwszopiątkowa we czwartek od 16:00 do 17:00.

Pierwszy piątek to zarazem Święto Ofiarowania Pańskiego - wtedy przyjmujemy komunię I piątkową. Ze względu na święto jest dyspensa od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

W sobotę odwiedzimy chorych jak zwykle

W sobotę wspomnienie św. Błażeja (świece)

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• poniedziałek: Jan Kolasa i Joanna Galek,
  • sobota: Bożena Złonkiewicz, Jan Krzemień i Maria Furman.

Ofiarę na potrzeby kościoła złożyli:

- Fac Agnieszka (Wielkie Oczy)
- Mokrzycka Janina
- Możdżan Zofia

Na remont organów:

- Mokrzycka Janina
- Kowalska Danuta

Bóg zapłac wszystkim ofiarodawcom.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Piotr Daniw i Justyna Mek, zapowiedź 2

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.