V Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie -18 marca 2018 r

W tygodniu msze św. o godz. 17:00

Jutro (poniedziałek) Uroczystość św. Józefa. Msze święte w klasztorze o 7:00 i o 17:00 w kościele

W piątek o 17:00 Droga Krzyżowa

W sobotę parafialna spowiedź wielkanocna 10:00 - 12:00

Następna niedziela jest Niedzielą Palmową, czyli Niedziela Męki Pańskiej. Poświęcenie palm o 11:00

Spotkania Duszpasterskie:

- spotkanie organizacyjne przed SMAPem- wtorek po Mszy św.
- Ministranci - środa po Mszy św.
- Oaza dzieci -  przed Mszą św.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby (we wtorek będzie sprzątanie generalne przed Triduum Paschalnym) :

• wtorek: Grenda Sabina, Lesiak Ewelina, Pazowska Barbara, Kawalerska Lucyna, Hojdak Urszula, Kostecki Piotr, Bawłowicz Anna, Krzyszkowska Teresa, Szpindor Teresa, Michałów Barbara, Grabiec Regina, Fedyk Stanisława, Konowalczuk Paulina, Słysz Irena
  • sobota: Cyran Dominika i Szawińska Elżbieta

Ofiarę na potrzeby kościoła złożyli:

- ofiarodawca anonimowy (Wielkie Oczy)

Na remont organów

- Pichalska Janina
- ofiarodawca anonimowy

Na opał

- Turowska Janina
- Sawińska Aniela
- ofiarodawca anonimowy

Bóg zapłac wszystkim ofiarodawcom.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.