IX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 3 czerwca 2018 r

W tygodniu Msze święte i nabożeństwa majowe  o godz. 18:00. Trwa Oktawa Bożego Ciała.

W czwartek zakończenie Oktawy. Poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, u Sióstr odpust o godzinie 7:00. Nie ma postu.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi

W sobotę spowiedź przed uroczystościami: 10:30 - 12:00

W niedzielę Rocznica Koronacji i sakrament bierzmowania młodzieży z naszego dekanatu, o godz. 12:00. Pozostałe Msze św.  będą  o 7:00 i 15:00

Spotkania Duszpasterskie:

- Ministranci - środa po Mszy św.
- OAZA - w piątek jak zwykle

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego w ubiegłym tygodniu. Za wszystkie prace wykonane przez rodziców bierzmowanych i młodzież.  W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• Poniedziałek - Mateusz Dewojno i Danuta Kowalska
  • Sobota - rodzice młodzieży bierzmowanej

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.