XVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 5 sierpnia 2018 r.

W tygodniu Msze święte  o godz. 18:00 (w sobotę o 17:00). W niedzielę Msze o 7:30, 10:30 i 15:00

Jutro Święto Przemienienia Pańskiego

W najbliższą sobotę 11.08 kolejny dzień nowenny przed rocznicą 100 lecia odzyskania niepodległości. Msza święta w ten dzień będzie o 17:00, po niej modlitwa za Ojczyznę. Po modlitwie możliwość wysłuchania pieśni patriotycznych, wspólne śpiewanie patriotyczne i grill.

Prosi kobiety, które mają chęć o przygotowanie ciast, a strażaków o przyniesienie ławek przed ołtarz połowy

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego w ubiegłym tygodniu.  W tym tygodniu do sprzątania prosimy następujące osoby:

• Poniedziałek: Anna Hawrylak i Władysław Kopański
  • Sobota: Ewa Szal, Bogusława Romanko i Alina Bąk

Na potrzeby kościoła, remont organów i opał ofiarę złożyła:
- Stanisława Świątyńska

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.