Harmonogram - maj 2022

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  1 maja

I czytanie

Grażyna Puzyr

Siostra

 Renata Jakimowicz
Teresa Kaciuba

 II czytanie

Tomasz Duda

Paweł Niezabitowski

Piotr Hawrylak

Jan Sopel

modlitwa wiernych

Maria Pukas

Urszula Hojdak Katarzyna Lechocińska-Żywiak Alina Stopyra-Bąk
3 maja

I czytanie

Maria Orłowska Siostra Beata Milecka
Jadwiga Pałczyńska 

II czytanie

Krystian Paryniak

Łukasz Borchowiec

Paweł Hawylak

Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Grażyna Gnot Zofia Wojtasik Maria Baran Edyta Pokraka

         
8
 maja

I czytanie

SCHOLA

Siostra

Agnieszka Sęga

Anna Rudzińska

II czytanie

SCHOLA

Mirosław Jakimowicz

Jakub Mazepa

Stanisław Puzyr

modlitwa wiernych

SCHOLA

Elżbieta Szawińska

Ewa Szal

Anna Hawrylak

15 maja

I czytanie

Joanna Kozłowska

Siostra

Ewa Janeczko Katarzyna Lechocińska-Żywiak

II czytanie

Jan Kaczmar Przemysław Mazepa Krzysztof Pukas Tomasz Duda

modlitwa wiernych

Marta Majcher

Dorota Sopel

Grażyna Puzyr

Honorata Antoniów

 22 maja

I czytanie 
Urszula Hojdak
Siostra Maria Pukas Teresa Kaciua

II czytanie 

Jan Kozłowski Piotr Hawrylak Paweł Niezabitowski Stanisław Szal
modlitwa wiernych Dorota Sopel

Renata Jakimowicz

Jadwiga Pałczyńska Maria Orłowska
           

29 maja

I czytanie Maria Baran PIERWSZA Grażyna Gnot Zofia Wojtasik
II czytanie Stanisław Puzyr KOMUNIA Łukasz Borchowiec Paweł Hawrylak
modlitwa wiernych Beata Milecka ŚWIĘTA Edyta Pokraka Agnieszka Sęga


TRIDUUM PASCHALNE I WIELKANOC 2022:

       
Wielki Czwartek

I czytanie

II czytanie - -
modlitwa wiernych
Godz. 20:00

Siostra

Jan Kaczmar

-

-

Katarzyna
Lechocińska-Żywiak
         
Wielki Piątek

I czytanie

II czytanie
- - -

Godz. 18:00

Alina Stopyra-Bąk

Mirosław Jakimowicz

- -

-

         

Wielka Sobota 

I czytanie

II czytanie

III czytanie IV czytanie

modlitwa wiernych

Godz. 20:30

Siostra

Jan Sopel

Joanna Kozłowska

Anna Hawrylak

Anna Rudzińska 

         

WIELKANOC


I czytanie

godz. 6:00
STRAŻACY
- godz. 11:00
Renata Jakimowicz

godz. 15:00
Teresa Kaciuba

 

II czytanie 

STRAŻACY - Łukasz Borchowiec Paweł Hawrylak
  modlitwa wiernych STRAŻACY - Agnieszka Sęga Dorota Sopel
           

Poniedziałek
Wielkanocny

I czytanie
godz. 7:00
Jadwiga Pałczyńska
godz. 9:00
Elżbieta Szawińska
godz. 11:00
Ewa Janeczko
-
 

modlitwa wiernych

Ewa Szal Jadwiga Krzyszkowska Maria Pukas -
           

KWIECIEŃ 2022

Data

 

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

3 kwietnia

I czytanie

Edyta Pokraka

Siostra

Maria Baran
Zofia Wojtasik

 II czytanie

Stanisław Puzyr

Paweł Hawrylak

Jakub Mazepa

Krzysztof Pukas 

modlitwa wiernych

Maria Orłowska

Urszula Hojdak Honorata Antoniów

Renata Jakimowicz 

       
10 kwietnia

I czytanie

Grażyna Puzyr
Siostra
Marta Majcher
Maria Pukas
 

II czytanie

Krystian Paryniak

Piotr Hawrylak

Jan Kozłowski

Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Ewa Szal Beata Milecka Ewa Janeczko Elżbieta Szawińska
         

24 kwietnia

czytanie

Grażyna Gnot

Siostra

Jadwiga Krzyszkowska

SCHOLA

II czytanie

Łukasz Borchowiec 

Jan Sopel
 

Mirosław Jakimowicz

SCHOLA

modlitwa wiernych

 Joanna Kozłowska

 Anna Rudzińska

Agnieszka Sęga

SCHOLA
           

26 kwietnia
Uroczystość
św. Wojciecha

I czytanie

-

- -

godz. 18:00
Katarzyna Lechocińska-Żywiak 

II czytanie

- - - Tomasz Duda

modlitwa wiernych

-

- -

Alina Stopyra-Bąk 

           

Harmonogram - marzec 2022

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  6 marca

I czytanie

Urszula Hojdak

Siostra
Grażyna Puzyr

Maria Pukas 

 II czytanie

Jakub Mazepa

Łukasz Borchowiec

Jan Kozłowski

Jan Sopel

modlitwa wiernych

Maria Baran

Zofia Wojtasik Renata Jakimowicz Anna Hawrylak
 13 marca

I czytanie

Ewa Szal Siostra
Marta Majcher
Teresa Kaciuba
 

II czytanie

Jan Kaczmar

Stanisław Puzyr

Krzysztof Pukas

Paweł Hawrylak

modlitwa wiernych

Anna Rudzińska Ewa Janeczko Jadwiga Krzyszkowska Dorota Sopel

         
20 marca

I czytanie

Honorata Antoniów

Siostra

Jadwiga Pałczyńska

Zofia Wojtasik

II czytanie

Krystian Paryniak

 

Piotr Hawrylak
 

Tomasz Duda

Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Katarzyna Lechocińska-Żywiak

 

Zofia Mazepa
Elżbieta Szawińska

 

Agnieszka Sęga

27 marca

I czytanie

SCHOLA

Siostra

Alina Stopyra-Bąk Grażyna Gnot

II czytanie

SCHOLA Przemysław Mazepa Mirosław Jakimowicz Łukasz Borchowiec

modlitwa wiernych

SCHOLA

 

Beata Milecka
 
Maria Pukas

 

Edyta Pokraka

Harmonogram - luty 2022

Data

 

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

2 lutego

I czytanie

Jadwiga Krzyszkowska

 

Honorata Antoniów 
godz. 17:00
Zofia Wojtasik

 II czytanie

 Jan Kaczmar   Mirosław Jakimowicz Przemysław Mazepa

modlitwa wiernych

 Beata Milecka   Anna Rudzińska  Joanna Kozłowska
       
6 lutego 

I czytanie

 Renata Jakimowicz  Siostra Dorota Sopel  Maria Baran 
 

II czytanie

 Jan Sopel    Jan Kozłowski Piotr Hawrylak  Jakub Mazepa 

modlitwa wiernych

 Urszula Hojdak  Grażyna Puzyr  Maria Orłowska  Edyta Pokraka 

13 lutego

I czytanie

 Anna Hawrylak

Siostra

 Grażyna Gnot  Teresa Kaciuba

II czytanie

 Łukasz Borchowiec  Paweł Hawrylak  Krystian Paryniak  Tomasz Duda

modlitwa wiernych

 Elżbieta Szawińska  Marta Majcher  Agnieszka Sęga  Jadwiga Krzyszkowska

20 lutego

I czytanie

Jadwiga Pałczyńska

Siostra 

SCHOLA  Beata Milecka

II czytanie

 Jan Kaczmar  Krzysztof Pukas SCHOLA  Stanisław Szal

modlitwa wiernych

 Ewa Szal  Alina Stopyra-Bąk SCHOLA  Katarzyna Lechocińska-Żywiak
           

27 lutego

I czytanie   Joanna Kozłowska Siostra   Ewa Janeczko Anna Rudzińska 
 

II czytanie 

Mirosław Jakimowicz  Piotr Hawrylak   Przemysław Mazepa Stanisław Puzyr 
 

modlitwa wiernych

Honorata Antoniów   Dorota Sopel  Edyta Pokraka Maria Orłowska 
           

Harmonogram - styczeń 2022

Data

godz. 7:00

godz. 9:00

godz. 11:00

godz. 15:00

  1 stycznia 

I czytanie

Dorota Sopel

Siostra


Jadwiga Pałczyńska

Alina Stopyra-Bąk

 

 II czytanie

Jan Kozłowski

Jan Sopel

Jakub Mazepa

Tomasz Duda

 

modlitwa wiernych

Edyta Pokraka

Renata Jakimowicz Grażyna Puzyr Honorata Antoniów

 

 2 stycznia

I czytanie

Anna Rudzińska Siostra
Urszula Hojdak 
Joanna Kozłowska
 

II czytanie

Jan Kaczmar

Mirosław Jakimowicz

Krzysztof Pukas

Łukasz Borchowiec

modlitwa wiernych

Grażyna Gnot Maria Orłowska Beata Milecka Maria Baran

         
6 stycznia 

I czytanie

Jadwiga Krzyszkowska

Siostra

Marta Majcher

Teresa Kaciuba

II czytanie

Krystian Paryniak

Paweł Hawrylak

Stanisław Puzyr

Stanisław Szal

modlitwa wiernych

Katarzyna Lechocińska-Żywiak

Ewa Janeczko

Anna Hawrylak

Elżbieta Szawińska

 

       

9 stycznia

I czytanie

Ewa Szal

Siostra

Agnieszka Sęga

SCHOLA

II czytanie

Przemysław Mazepa Jan Kozłowski Piotr Hawrylak  SCHOLA

 

modlitwa wiernych

Jadwiga Pałczyńska

Alina Stopyra-Bąk

Dorota Sopel

 SCHOLA

 

  16 stycznia I czytanie 
Grażyna Puzyr
Siostra Edyta Pokraka Anna Rudzińska

II czytanie 

Tomasz Duda Jakub Mazepa Mirosław Jakimowicz Jan Sopel
modlitwa wiernych Grażyna Gnot

Maria Baran

Honorata Antoniów Urszula Hojdak

         

23 stycznia

I czytanie Maria Orłowska Siostra Joanna Kozłowska Teresa Kaciuba
 
II czytanie Jan Kaczmar Łukasz Borchowiec Stanisław Puzyr Krzysztof Pukas
modlitwa wiernych Marta Majcher Beata Milecka Jadwiga Krzyszkowska Anna Hawrylak
30 stycznia I czytanie Agnieszka Sęga Siostra Katarzyna Lechocińska-Żywiak
Elżbieta Szawińska 
II czytanie Krystian Paryniak Przemysław Jakimowicz Paweł Hawrylak Stanisław Szal
modlitwa wiernych Alina Stopyra-Bąk Ewa Szal  Ewa Janeczko Jadwiga Pałczyńska
   

Msze Święte  

Niedziele i święta
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
18:00

   

Kalendarz liturgiczny  

   

archidiecezja-przemyska

   
© Parafia Wielkie Oczy 2013-2018